سئو و بهینه سازی

معرفی چک لیست جامع سئو | با ۱۱ نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

تسلط بر سئو چست و مقاله برای بهینه سازی پست های وبلاگ

آیا نیاز به چک لیست جامع سئو دارید و می خواهید یاد بگیرید که چگونه محتوای سئو شده برای وب سایت خود تدوین کنید؟

با بهینه سازی پست های خود برای سئو، می توانید رتبه بندی موتورهای جستجوی خود را بهبود بخشید و ترافیک بیشتری را به سایت وردپرس خود وارد کنید.

در این مقاله از وبلاگ آذردیتا، ما بهترین نکات سئو خود را برای کمک به شما در بهینه سازی پست های وبلاگ خود برای سئو مانند یک حرفه ای به اشتراک می گذاریم.

اینها نکاتی است که ما در وبلاگ های خود استفاده می کنیم و میلیون ها بازدیدکننده را از موتورهای جستجو جذب می کنند. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.تا با نحوه نوشتن یک محتوای سئو شده آشنا شودید

چرا باید محتوای سایت وردپرس خود را برای سئو بهینه کنیم؟

بهینه سازی پست های وبلاگ خود برای سئو به شما کمک می کند تا به طور مداوم ترافیک بیشتری را از موتورهای جستجو به وب سایت وردپرس خود دریافت کنید.

از آنجایی که موتورهای جستجو اغلب بزرگترین منبع ترافیک وب سایت هستند، این می تواند برای وبلاگ، فروشگاه آنلاین یا وب سایت کسب و کار کوچک شما بسیار ارزشمند باشد.

اگر به سادگی پست های وبلاگ خود را منتشر می کنید و سئوی وردپرس را بهینه نمی کنید، در این صورت میزان ترافیکی که می توانید دریافت کنید و درآمدی که می توانید کسب کنید را محدود می کنید.

با این گفته، در اینجا چک لیست بهینه سازی پست وبلاگ ما برای بهینه سازی وبلاگ شما برای محتوای سئوی شده مانند یک حرفه ای است.

۱. محتوای خود را با تحقیق کلمات کلیدی مناسب برنامه ریزی کنید

اولین نکته برای نوشتن محتوای سئوی شده تحقیق و نوشتن کلمه کلیدی مناسب می باشد.

بسیاری از مبتدیان فقط از بهترین حدس های خود برای نوشتن در مورد موضوعاتی استفاده می کنند که احساس می کنند کاربرانشان به آن علاقه دارند.

نیازی نیست به حدس‌های کور تکیه کنید، به‌ویژه زمانی که می‌توانید برای یافتن اینکه کاربران دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند، تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید.

تحقیق کلمات کلیدی تکنیکی است که توسط سازندگان محتوا و کارشناسان سئو استفاده می شود. این به شما کمک می کند موضوعاتی را که کاربران شما به آنها علاقه مند هستند بر اساس داده های موتور جستجو کشف کنید.

سپس، می توانید از این کلمات کلیدی برای برنامه ریزی استراتژی محتوای خود استفاده کنید. این تضمین می‌کند که درباره موضوعاتی بنویسید که مردم واقعاً به دنبال آن هستند، و این یک راه عالی برای ایجاد یک مخاطب درگیر است.

توصیه می کنیم از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مانند Semrush استفاده کنید. آنها داده های عمیق کلمه کلیدی، تجزیه و تحلیل رقابت، ردیابی موقعیت کلمات کلیدی و هزاران ویژگی مفید دیگر را ارائه می دهند.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 01 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

اگر از Semrush استفاده می کنید، حتما می خواهید ابزار SEO Writing Assistant آنها را بررسی کنید. این به شما کمک می کند LSI و کلمات کلیدی مرتبط، خوانایی، لحن زبان و میانگین طول مقاله را کشف کنید.

۲. کلمات کلیدی معنایی را برای کلمه کلیدی تمرکز خود پیدا کنید

بعد از اینکه تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود را انجام دادید و ایده های کلمه کلیدی را کشف کردید، زمان آن است که یکی را انتخاب کنید که بیشترین حجم جستجو و رقابت کم را داشته باشد.

این کلمه کلیدی سئو تمرکز شما خواهد بود. این عبارت جستجویی است که کاربران شما به احتمال زیاد از آن برای جستجوی مقاله شما استفاده می کنند.

اگر از افزونه All in One SEO، یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس استفاده می کنید، می توانید کلمه کلیدی تمرکز را در تنظیمات SEO مقاله خود تنظیم کنید. این به شما این امکان را می دهد که ببینید چقدر موثر از آن در مقاله خود استفاده کرده اید.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 0 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

در مرحله بعد، باید کلمات کلیدی LSI (Latent Semantic Indexing) را پیدا کنید. اینها جستجوهای مربوط به کلمه کلیدی تمرکز شما هستند.

ساده ترین راه برای یافتن آنها این است که به سادگی کلمه کلیدی تمرکز خود را در جستجوی Google وارد کنید و به پایین نتایج که در آن لیست می شوند بروید.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 02 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

شما باید تعداد زیادی از این کلمات کلیدی را در محتوای خود بگنجانید تا بتوانید کامل ترین محتوا را برای خوانندگان خود داشته باشید.

بسیار مهم است که سعی نکنید آنها را در محتوای خود قرار دهید. این برای کاربران شما عجیب به نظر می رسد، و موتورهای جستجو در تشخیص پر کردن کلمات کلیدی بسیار خوب هستند.

۳. عنوان پست وبلاگ موثر بنویسید

سومین نکته برای نوشتن پمحتوای سئو شده انتخاب عنوان بهینه برای پست وبلاگ می باشد.

عنوان پست وبلاگ شما برای رتبه بندی جستجو بسیار مهم است.

یک عنوان خوب پست وبلاگ باعث می شود مقاله شما با پرس و جوی جستجو مرتبط تر باشد. مهمتر از آن، این کار باعث می شود که کاربران با دیدن مقاله شما در نتایج جستجو، روی آن کلیک کنند.

با استفاده از کلمه کلیدی تمرکز خود در عنوان، می توانید عنوان پست وبلاگ خود را سئو دوستانه تر کنید.

علاوه بر افزودن کلمه کلیدی تمرکز، توصیه می کنیم تیتر خود را جذاب و قابل کلیک کنید. به این دلیل که نرخ کلیک ارگانیک شما (CTR) نقش مهمی در سئو دارد.

بهترین راه برای انجام این کار استفاده از ابزار تحلیل تیتر مقاله است. این کار تیتر شما را ارزیابی می‌کند و نکاتی را برای بهبود تیترها ارائه می‌کند تا آنها را جذاب‌تر و قابل کلیک‌تر کند.

AIOSEO یک ابزار تحلیل سرفصل داخلی دارد که به تیتر شما امتیاز می دهد و نکاتی را برای بهتر کردن تیتر شما ارائه می دهد.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 03 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : نحوه نوشتن عنوان پست با استفاده از هوش مصنوعی

همچنین می‌توانید از AIOSEO’s AI Title/Description Generator برای ایجاد خودکار عناوین SEO با کیفیت بالا استفاده کنید، که می‌تواند در زمان شما صرفه‌جویی کند.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 04 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

این ابزار از ChatGPT برای ایجاد ۵ پیشنهاد عنوان بر اساس محتوای شما استفاده می کند. شما می توانید پیشنهاد دلخواه خود را با کلیک یک دکمه اضافه کنید و آن را بر اساس آن تغییر دهید.

۴. پیوند داخلی را به یک عادت تبدیل کنید

چهارمین نکته برای نوشتن متن سئو شده لینک دهی داخلی در سایت و مقالات سایت می باشد.

هنگامی که برای مدتی وبلاگ نویسی کردید، به اندازه کافی محتوایی خواهید داشت که می خواهید کاربران بخوانند. با پیوند داخلی، می توانید خوانندگان جدیدی را برای بررسی پست های مرتبط قدیمی خود بفرستید.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : لینک سازی چیست – تاثیر لینک سازی در سئو سایت

پیوند داخلی یک راه عالی برای ایجاد یک رابطه متنی بین پست های جدید و قدیمی شما است. همچنین به شما این امکان را می دهد که آب پیوند مرتبط را به مقالات قدیمی خود ارسال کنید.

وردپرس جستجوی پست های قدیمی خود را در داخل ویرایشگر پست آسان می کند. به سادگی متنی را که می خواهید پیوند دهید انتخاب کنید و روی دکمه پیوند کلیک کنید.

یک پاپ آپ متنی زیر کلمات برجسته شده شما ظاهر می شود. سپس، می‌توانید برای جستجوی مقالات قدیمی‌تری که می‌خواهید به آن‌ها پیوند دهید، شروع به تایپ کنید.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : آموزش لینک دهی داخلی به نقاط مختلف پست در سایت وردپرس

تبدیل ایجاد پیوند داخلی به یک عادت باعث می شود که سئوی داخلی شما خوب باشد و مقالات قدیمی شما همچنان لینک های جدید دریافت کنند.

اگر می خواهید راه ساده تری برای مدیریت لینک های داخلی خود در طول زمان داشته باشید و به راحتی لینک های جدید را به پست های قدیمی اضافه کنید، توصیه می کنیم از AIOSEO استفاده کنید. هر چند که افزونه AIOSEO کمک بسیاری برای بهینه سازی سایت شما میکند ، ولی پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب و استفاده آنها برای سئوی محتوای سایت بسیار ضروری تر است.

این شامل یک ویژگی منحصر به فرد مدیریت پیوند است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به باز کردن پست، به محتوای قدیمی و جدید خود پیوند اضافه کنید. به‌علاوه، توصیه‌های پیوند، گزارش‌های پیوند مفصل و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

پس از آن، به All in One SEO » Link Assistant در داشبورد وردپرس خود بروید.

با این کار داشبورد دستیار پیوند ظاهر می شود. پیشنهادهایی برای پست‌های مرتبطی که می‌توانید به آنها پیوند دهید و متن لنگر برای استفاده ارائه می‌دهد. به سادگی روی دکمه “Add Link” کلیک کنید، و پیوند به طور خودکار به پست شما اضافه می شود.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 05 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

در اصل، شما می توانید همین کار را به صورت دستی انجام دهید، اما اگر به دنبال صرفه جویی در زمان و داشتن یک چشم انداز بزرگ از لینک های داخلی و خارجی خود هستید، استفاده از AIOSEO یک انتخاب عالی است.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : لینک داخلی چیست و چه فایده ای دارد؟

۵. تصاویر و ویدیوها را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید

پنجمین نکته برای نوشتن محتوای سئو شده افزودن تصاویر و ویدیو به مقاله و همچنین نوشتن alt text یا متن جایگزین سئو شده برای هر تصویر می باشد.

افزودن تصاویر و ویدئوها به محتوای سئو شده سایت ، آنها را برای خوانندگان جذاب‌تر و جالب‌تر می‌کند. محتوایی که خوانندگان دوست دارند نیز در نتایج جستجو رتبه بالاتری دارند.

می توانید تصاویر سرگرم کننده، گالری تصاویر، تصاویر آموزشی و موارد دیگر اضافه کنید.

به عنوان مثال، SeedProd انواع اسکرین شات ها و تصاویر جذاب را اضافه می کند تا پست های طولانی تر وبلاگ را تجزیه کند.

هنگام افزودن تصاویر، باید مراقب کپی رایت تصویر باشید. اغلب مبتدیان تصاویر را از سایت های دیگر برای استفاده کپی می کنند، که اگر بدون مجوزهای مناسب این کار را انجام دهید، می تواند شما را با مشکل قانونی مواجه کند.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : ۴ روش کاربردی برای جلوگیری از کپی تصاویر سایت

نگران نباشید، مکان‌های زیادی برای یافتن تصاویر بدون حق امتیاز برای استفاده در پست‌های وبلاگتان وجود دارد.

همچنین می توانید از عکس های اصلی خود استفاده کنید یا از سایر نرم افزارهای طراحی وب مانند Adobe Photoshop یا Canva برای ایجاد عکس های خود استفاده کنید.

هنگامی که ساخت تصاویر خود را به پایان رساندید، باید مطمئن شوید که تصاویر خود را برای سئو بهینه کرده اید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو را ببینید.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : آموزش سئو تصاویر در وردپرس – راهنمای مبتدیان

ویدیوها حتی جذاب‌تر از تصاویر هستند. می توانید با ایجاد نمایش اسلاید، وبلاگ و موارد دیگر، پست های وبلاگ خود را به ویدیو تبدیل کنید.

MonsterInsights ویدیوهای آموزشی را مستقیماً در پست های خود جاسازی می کند، برای کاربرانی که ترجیح می دهند به جای خواندن، تماشا کنند.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 06 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

اگر می‌خواهید فیلم‌های حرفه‌ای بسازید، بهترین نرم‌افزار ویرایش ویدیو را انتخاب کنید.

با این حال، هرگز نباید مستقیماً ویدیوها را در پست های وبلاگ خود آپلود کنید. وردپرس برای ارائه ویدیوها بهینه نشده است و سرویس میزبانی وردپرس شما نمی تواند آنها را مدیریت کند.

برای این کار میتوانید هاست دانلود (هاست فایل) خریداری کرده و فایل های خود را در آن آپلود و سپس در سایت خود ادرس دهی کنید.

یا در عوض، توصیه می‌کنیم ویدیوهای خود را در یک سایت میزبان ویدیو مانند YouTube یا Vimeo و یا آپارات آپلود کنید. این سایت ها برای میزبانی ویدیوهای شما ساخته شده اند و حتی می توانند منبع ترافیک اضافی باشند. راستی حتی پلتفرم هایی مانند YOUTUBE , ISTAGRAM هم نیاز مند تولید محتوای سئو شده دارند.

۶. توضیحات متا را به پست وبلاگ خود اضافه کنید

ششمین نکته برای نوشتن پست سئو شده نوشتن توضیحات متا بر اساس قوانین سئو می باشد.

توضیحات متا یک متا تگ HTML است که می توانید به هر صفحه ای اضافه کنید. هدف آن ارائه شرح کوتاهی از مقاله شما برای موتورهای جستجو و سایر خزنده ها است.

برخی از کارشناسان سئو بر این باورند که تگ توضیحات متا نامربوط شده است. با این حال، بسیاری دیگر مخالف خواهند بود. در آذردیتا، توصیه می کنیم از توضیحات متا برای همه پست های خود استفاده کنید.

یک توضیحات متا خوب می تواند چیزهای بیشتری را در مورد یک مقاله توضیح دهد. وب‌سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و لینکدین نیز زمانی که مقالات شما در آن پلتفرم‌ها به اشتراک گذاشته می‌شوند، آن را نمایش می‌دهند.

حتی می توانید داده های متا نمودار باز Facebook را اضافه کنید تا وقتی پست شما در فیس بوک به اشتراک گذاشته می شود، توضیحات خود را کنترل کنید.

از آنجایی که اکنون می دانید که مردم توضیحات متا شما را می خوانند، می خواهید مطمئن شوید که مفید است.

همچنین می‌خواهید حداقل یک بار در توضیحات متا برای اهداف جستجو، کلمه کلیدی تمرکز خود را ذکر کنید. محدودیت کاراکتر برای توضیحات متا ۱۵۵ کاراکتر است.

سعی کنید در این حد بمانید، در غیر این صورت توضیحات متای شما پس از ۱۵۵ کاراکتر کوتاه می شود. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که از کلمه کلیدی تمرکز خود در توضیحات متا استفاده می‌کنید.

خوشبختانه، AIOSEO اضافه کردن توضیحات متا را بسیار آسان می کند. مستقیماً در زیر ویرایشگر پست، کادری را مشاهده می کنید که می توان توضیحات شما را در آن اضافه کرد.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 07 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

۷. خواندن مقالات خود را آسان‌تر کنید

خوانایی عامل مهمی است که توسط موتورهای جستجو مورد توجه قرار می گیرد. مقالاتی که خواندن آنها آسانتر است اغلب از مقالاتی که تجربه کاربری خوبی ارائه نمی دهند رتبه بالاتری دارند.

صفحه نمایش کامپیوتر و موبایل هنوز بستر مناسبی برای مطالعه نیستند.

به همین دلیل است که اکثر کاربران فقط مقالات را اسکن می کنند. در واقع، مطالعات نشان داد که کاربران کمتر از یک ثانیه برای تصمیم گیری در مورد ماندن در صفحه یا ترک آن وقت صرف می کنند.

این زمان بسیار کوتاهی است تا بتوانید کاربر را متقاعد کنید که بماند و در آن حرکت کند. با بهبود خوانایی، می توانید امکان اسکن سریع یک مقاله را برای کاربران خود فراهم کنید.

می‌توانید با استفاده از جملات کوتاه‌تر، پاراگراف‌های کوچک‌تر، علائم نگارشی، عنوان‌ها و فهرست‌های گلوله‌دار، خوانایی را بهبود ببخشید. توصیه می‌کنیم فضای خالی اطراف متن اضافه کنید و از تصاویر استفاده کنید تا متن خود را برای چشم راحت‌تر بخوانید.

اگر از افزونه All in One SEO استفاده می کنید، به طور خودکار مسائل خوانایی را تجزیه و تحلیل می کند و در قسمت تجزیه و تحلیل برای شما پیشنهاد می دهد.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 08 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

۸. از دسته ها و برچسب ها برای سازماندهی محتوا استفاده کنید

دسته‌ها و برچسب‌ها به شما کمک می‌کنند محتوای خود را نه تنها برای خودتان، بلکه برای خوانندگان و موتورهای جستجو مرتب کنید.

مشکل این است که بسیاری از مبتدیان وردپرس اغلب به اشتباه از آنها استفاده می کنند.

اگر به وب سایت خود به عنوان یک کتاب فکر می کنید، دسته بندی ها فهرست مطالب و برچسب ها قسمت شاخص کتاب خواهند بود.

از دسته بندی ها برای تقسیم محتوای شما به موضوعات اصلی مورد بحث در وبلاگ وردپرس استفاده می شود. از سوی دیگر، برچسب ها موضوعاتی هستند که در یک پست وبلاگ جداگانه مورد بحث قرار می گیرند.

۹. به دنبال هدف قرار دادن قطعه برجسته در نتیجه جستجو باشید

گوگل سعی می کند به افرادی که جستجو می کنند کمک کند تا در اسرع وقت به سوالات خود پاسخ دهند. به عنوان بخشی از این تلاش، آنها نتیجه یا جعبه پاسخ برجسته را معرفی کرده اند.

این نتیجه جستجوی برجسته است که در بالا ظاهر می شود. Google یک قطعه سفارشی از محتوای مقاله ایجاد می کند که بخشی را برجسته می کند که الگوریتم های آنها معتقدند پاسخ سؤال کاربر است.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 09 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

طبق تحقیقات انجام شده توسط Advanced Web Ranking، جعبه های پاسخ تقریباً ۳۲.۳٪ CTR را تضمین می کنند. این باعث می شود که آنها برای استراتژی سئو شما بسیار مهم باشند.

هیچ مجموعه دستورالعمل خاصی توسط Google در مورد نحوه دریافت قطعه برجسته ارائه نشده است. توصیه آنها این است که محتوای خود را بهبود بخشید و مطمئن شوید که اطلاعاتی را که کاربران به دنبال آن هستند ارائه می دهد.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : روش نمایش سایت در باکس پاسخ گوگل

۱۰. محتوای های سایت خود را جامع کنید

موتورهای جستجو مقالاتی را دوست دارند که موضوعی را با جزئیات کامل پوشش می دهند. به همین دلیل است که از شما خواسته ایم کلمات کلیدی مرتبط معنایی (LSI Keywords) را به عنوان بخشی از مرحله برنامه ریزی محتوای خود جمع آوری کنید.

این کلمات کلیدی مرتبط به شما ایده ای از انواع مختلف جستجوهای کاربر در مورد آن موضوع خاص می دهد. با پوشش دادن آن کلمات کلیدی در مقاله خود، می‌توانید آن را جامع‌تر، آموزنده‌تر و مفیدتر کنید.

شما باید از سرفصل ها و زیرعنوان ها برای گنجاندن آن کلمات کلیدی استفاده کنید و سعی کنید تا جایی که می توانید زمینه را پوشش دهید.

به غیر از کلمات کلیدی LSI، نکته دیگر برای ایجاد محتوای کامل این است که کلمه کلیدی مورد نظر خود را در گوگل تایپ کنید و سپس به “Image” بروید. حباب های موضوعی را با کلمات کلیدی مختلف خواهید دید.

blog seo tips optimize your blog posts for seo 10 - معرفی چک لیست جامع سئو | با 11 نکته برای نوشتن محتوای سئو شده سایت

توصیه می‌کنیم این موارد را هنگام ایجاد محتوای خود اضافه کنید تا بتوانید جامع‌ترین محتوای ممکن را داشته باشید.

۱۱. پست های قدیمی وبلاگ را بهینه کنید

آخرین نکته برای نوشتن پست سئو شده بروز کردن دائمی پست های قبلی سایت و داشتن جدول ارائه محتوا می باشد.

بسیاری از مبتدیان تمایل دارند پس از انتشار یک پست وبلاگ، آن را فراموش کنند. در واقع، شما پس از انتشار پست وبلاگ خود را برای سئو بهینه سازی نکرده اید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید پس از انتشار پست وبلاگ خود انجام دهید:

  • آن را با خوانندگان به اشتراک بگذارید : محتوای جدید و قدیمی خود را با خوانندگان و مشترکین به اشتراک بگذارید.
  • افزودن پیوندهای داخلی : پس از انتشار یک پست، می توانید به مقاله های قدیمی مرتبط بازگردید و پیوندی به پست وبلاگ جدید خود اضافه کنید. این به مقالات جدید شما پیوند می دهد و در عین حال به کاربران امکان می دهد راحت تر آن را کشف کنند.
  • رتبه بندی جستجو را ردیابی کنید : شما یک پست را برای سئو بهینه کرده اید، اما چگونه می توانید رتبه بندی جستجوی آن را پیگیری کنید؟
شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و مناسب باشد : چک لیست فنی سئو وردپرس در سال ۲۰۲۳

یکی دیگر از مجموعه آموزش های سئو و بهینه سازی به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش به جهت معرفی چک لیست جامع سئو با ۱۱ نکته برای نوشتن محتوا سئو شده برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ اگر شما نیز راهکار یا ترفندی برای نوشتن مقاله برای بهینه سازی پست های وبلاگ به روشی آسانتر بلدید میتوانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا با نام شما این مقاله بروزرسانی گردد؛ همچنین ممکن است مقاله ۱۹ ایده برای ساخت وب سایت پولساز در سال ۲۰۲۱ نیز برای شما کاربردی و مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا