کسب و کار

بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

معرفی 11 سایت خارجی برای فریلنسر ها با درامد دلاری

آیا به دنبال بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار هستید؟

ایجاد فهرست مشتریان قابل اعتماد می تواند دردسر بزرگی باشد، اما اگر می خواهید کسب و کار فریلنسینگ خود را سرپا نگه دارید، ضروری است. وب‌سایت‌های فریلنسری به شما این امکان را می‌دهند که با آوردن مشتریان و پروژه‌های جدید مستقیماً، از تلاش‌های بازاریابی خودداری کنید.

در این مقاله از وبلاگ آذردیتا، ما برخی از بهترین وب سایت های فریلنسری را برای یافتن کار با درامد دلاری به اشتراک می گذاریم تا بتوانید پایگاه مشتریان خود را ایجاد کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

اگر به دنبال نکاتی برای راه اندازی یک شغل فریلنسری موفق شاید مقاله چگونه یک فریلنسر موفق باشیم برای شما کاربردی باشد.

چرا از وب سایت های فریلنسری استفاده کنیم؟

وب سایت های فریلنسری پلتفرم های آنلاینی هستند که فریلنسرها را با مشاغل و مشتریان مرتبط می کنند.

شما معمولاً دو نوع وب سایت فریلنسری پیدا خواهید کرد:

 • وب‌سایت‌های فریلنسری مبتنی بر پیشنهاد: فهرستی از پروژه‌ها و نقش‌هایی را مشاهده می‌کنید که شرکت‌ها به دنبال استخدام فریلنسر هستند. سپس، با ارسال یک پیشنهاد و تعیین نرخ خود، به موارد مورد علاقه خود درخواست می دهید.
 • وب سایت های فریلنسری مبتنی بر بازار: فریلنسرها یک نمایه ایجاد می کنند و خدمات خود را لیست می کنند تا هر کسی بتواند آن را پیدا کند. مشتریان بر اساس نوع خدماتی که نیاز دارند مرور می کنند. آنها ممکن است بر اساس جزئیات نمایه شما، مانند قیمت، تجربه و سابقه پروژه گذشته، شما را استخدام کنند.
  برخلاف تابلوهای شغلی معمولی، وب سایت های فریلنسری بیشتر از ارائه فرصت های پولی انجام می دهند. بسیاری از آنها یک پلتفرم همه جانبه را ارائه می دهند که به مشتریان امکان می دهد مستقیماً در وب سایت به شما پرداخت کنند.

همچنین، اکثر سایت های فریلنسری دارای یک پلت فرم پیام رسانی هستند که به شما امکان می دهد بدون ارائه اطلاعات شخصی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. اغلب حتی یک ویژگی سابقه و بررسی داخلی وجود دارد تا مشتریان گذشته بتوانند تجربه کار خود را با مترجمان آزاد به اشتراک بگذارند.

این پلتفرم‌ها با نمایش مهارت‌های شما و کمک به شما در یافتن مشتریان پولی، کارهای سنگین را انجام می‌دهند و قطعاً بهترین وب‌سایت‌های فریلنسری برای بررسی مشتریان بالقوه و یافتن فرصت‌های شغل آزاد هستند.

۱. Codeable

best freelance websites to find work 01 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

اولین گزینه ما برای بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار وبسایت Codeable است.

Codeable به توسعه دهندگان وردپرس کمک می کند تا کار پیدا کنند. برخلاف سایر پلتفرم‌ها، آن‌ها نسبت پروژه به توسعه‌دهنده را با دقت تماشا می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که تمام فریلنسرها فرصت ایجاد شغل را دارند.

به همین دلیل است که Codeable اغلب یک لیست انتظار برای پیوستن به توسعه دهندگان و برنامه نویسان جدید وردپرس دارد.

این سایت دارای یک فرآیند بررسی طولانی است که شامل یک آزمون کتبی و زنده، یک مصاحبه اسکایپ و یک دوره آزمایشی است. دوره آزمایشی ۴۵ روزه جایی است که یک توسعه دهنده روی پروژه های واقعی با مشتریان کار می کند و به شدت برای عملکرد آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

هنگامی که وارد کشتی شدید، می‌توانید انتظار داشته باشید که پروژه‌هایی را با محوریت توسعه افزونه، توسعه تم و ایجاد فروشگاه آنلاین بیابید.

مزایا:

 • حداقل تضمین شده ۸۰ تا ۱۲۰ دلار آمریکا در ساعت
 • تیم پشتیبانی می تواند به شما کمک کند تا در هر رابطه مشکل با مشتری پیمایش کنید
 • یک جامعه خصوصی که در آن برنامه نویسان به تبادل ایده و برگزاری جلسات اشتراک مهارت می پردازند

معایب:

 • به فریلنسرها اجازه نمی دهد نرخ های خود را تعیین کنند
 • فقط توسعه دهندگان با کیفیت بالا را می پذیرد، که می تواند مانعی برای مبتدیانی باشد که تازه شروع به توسعه نرم افزار می کنند.

چرا ما Codeable را توصیه می کنیم: بیشتر پلتفرم ها درگیر رقابت شدید هستند که باعث می شود تا قیمت ها در پروژه ها به سمت پایین رقابت کنند.

Codeable به رفع این نگرانی کمک می کند تنها با نشان دادن یک قیمت به مشتری، صرف نظر از اینکه چقدر کارشناسان هزینه تخمینی پروژه را ارائه می دهند.

این قیمت با الگوریتم ویژه آنها محاسبه می شود که کاهش قیمت و بیش از حد قیمت گذاری را حذف می کند. در نتیجه، مشتریان یک توسعه‌دهنده را بر اساس ارزش استخدام می‌کنند، نه بر اساس کمترین پیشنهاد.

Codeable بهترین سایت کار توسعه دهنده وردپرس در بازار است. این به ویژه برای توسعه دهندگان ماهر وردپرس که از پروژه های کم درآمد در سایر پلتفرم های مستقل خسته شده اند عالی است.

اگر به بازاریابی در اینستاگرام و دریافت ترافیک ورودی از اینستاگرام علاقه دارید مقاله ۱۲ راه آسان برای کسب ترافیک از اینستاگرام در سال ۲۰۲۳ را از دست ندهید.

۲. Toptal

best freelance websites to find work 02 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

یکی دیگر از گزینه های ما برای بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار وبسایت Toptal است.

Toptal به عنوان یک پلتفرم فریلنسری فوق العاده انحصاری تبلیغ می شود. برخلاف سایر سایت‌هایی که با فریلنسرهای کمتر ماهر یا پروژه های کم درآمد بمباران می‌شوند، Toptal با استخدام تنها ۳ درصد از استعدادهای فریلنسری، نام خود را به دست آورده است.

این پلتفرم فرآیند انتخابی تری برای پیوستن دارد که به آنها امکان می دهد کیفیت مجموعه استعداد را بالا نگه دارند.

اگر یک فریلنسر هستید که می‌خواهید به شبکه Toptal بپیوندید، باید یک سری امتحانات، از جمله بررسی مهارت‌ها و آزمون‌های زبان را پشت سر بگذارید. بررسی عمیق مهارت، دانش فنی هر متقاضی را آزمایش می‌کند و اطمینان می‌دهد که هر یک از اعضای شبکه Toptal در زمینه خود متخصص هستند.

پس از قبولی در امتحانات، باید اطلاعات تماس و رزومه خود را ارسال کنید. یک نماینده Toptal با شما تماس خواهد گرفت تا در مورد مهارت ها و تجربه شما صحبت کند.

پس از نمایش زنده، فریلنسرها یک پروژه آزمایشی دریافت خواهند کرد. این آخرین آزمایش آنها برای اثبات اینکه شما برای شبکه Toptal مناسب هستید، است.

مزایا:

 • دسترسی به پروژه های بسیار انحصاری و پردرآمد
 • بدون هزینه پروژه برای فریلنسرها
 • عالی برای حرفه ای های بسیار ماهر مانند طراحان، توسعه دهندگان، کارشناسان مالی، مدیریت محصول و مدیران پروژه
 • Toptal مشتریان باکیفیت را تامین می‌کند، بنابراین در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید تا از پروژه های کم‌درآمد صرفه‌جویی کنید.

معایب:

 • باید یک فرآیند غربالگری گسترده را پشت سر بگذارد
 • انواع مشاغل محدود برای انتخاب

چرا Toptal را توصیه می‌کنیم: Toptal می‌داند که فریلنسرها شایسته دریافت حقوقی هستند که ارزششان را دارند.

کل پلتفرم آنها برای کمک به فریلنسرها در یافتن پروژه های پردرآمد طراحی شده است. آنها با بودجه برای فریلنسرهای با استعداد، برندهای معروف را جذب می‌کنند و آن را به یک موقعیت برد-برد برای هر دو طرف تبدیل می‌کنند.

برخلاف اکثر وب سایت های فریلنسری، Toptal هزینه اضافی دریافت نمی کند. Toptal به جای گرفتن ۲۰٪ از هزینه شما مانند Upwork، هزینه خود را به هر چیزی که شما شارژ می کنید اضافه می کند.

به عنوان مثال، اگر ۱۰۰ دلار در ساعت شارژ کنید، Toptal ممکن است ۱۲۰ دلار از مشتری دریافت کند. آنها هزینه اضافی را پرداخت می کنند، نه شما.

اگر شما یک ارائه دهنده خدمات با تجربه در هر یک از مشاغل ذکر شده آنها هستید، Toptal باید در صدر لیست سایت های فریلنسری شما برای یافتن مشتریان بالقوه باشد.

۳. FlexJobs

best freelance websites to find work 03 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

FlexJobs یک سایت شغلی مبتنی بر عضویت است که در یافتن گزینه‌های کار از راه دور انعطاف‌پذیر برای شما در قالب مشاغل آزاد، از راه دور، پاره وقت و تمام وقت تخصص دارد. بنابراین چه نیاز به کار کوتاه مدت داشته باشید یا یک حرفه آزاد کاملا جدید، Flexjobs می تواند کمک کند.

آنها هزاران شغل فهرست شده را در هر زمان ارائه می دهند و به شما امکان می دهند بر اساس صنایع، انواع شغل، تازگی، انعطاف پذیری کار و موارد دیگر فیلتر کنید.

Flexjobs بر اساس مدت زمان، قیمت‌گذاری عضویت را دارد. در اینجا نحوه قیمت گذاری خدمات آنها آمده است:

 • ۱ هفته – ۹.۹۵ دلار
 • ۱ ماه – ۲۴.۹۵ دلار
 • ۳ ماه – ۳۹.۹۵ دلار
 • ۱ سال – ۵۹.۹۵ دلار

همچنین، FlexJobs روزانه بیش از ۲۰۰ ساعت را صرف تحقیق در شرکت‌ها و بررسی مشاغل می‌کند تا اطمینان حاصل کند که سایت از کلاهبرداری، MLM و نقش‌های فقط کمیسیون عاری است.

مزایا:

 • مشاوره شغلی و تست مهارت را برای کمک به راه اندازی حرفه شما ارائه می دهد
 • هر فهرست شغلی تأیید می شود، به این معنی که لازم نیست نگران کلاهبرداری باشید
 • طیف گسترده ای از فرصت های شغلی
 • اشتراک پولی به فیلتر کردن کلاهبرداری ها و لیست مشاغل با کیفیت پایین کمک می کند

معایب:

 • هزینه ماهانه حتی اگر شغلی پیدا نکنید
 • باید در مورد نرخ ها با کارفرمایان و مشتریان مذاکره کرد
 • بدون ضمانت پرداخت
 • بدون پردازش پرداخت درون پلتفرم

در حالی که هزینه اولیه اولیه وجود دارد، دسترسی نامحدودی به هزاران آگهی شغلی اخیر دارید و فرآیند غربالگری گسترده ای مانند Toptal یا Codeable وجود ندارد.

همچنین، هنگامی که مشتری دریافت می کنید، دیگر لازم نیست نگران دریافت هزینه خدمات از طریق پرداخت شما توسط پلتفرم باشید، مانند اکثر وب سایت های فریلنسری.

اگر می‌خواهید مشتریانی پیدا کنید و بدون داشتن یک پلتفرم شخص ثالث، از درآمد شما کاسته شود، Flexjobs را توصیه می‌کنیم.

۴. Upwork

best freelance websites to find work 04 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

یکی دیگر از گزینه های ما برای بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار وبسایت Upwork است.

Upwork یکی از بزرگترین پلتفرم های فریلنسرها برای یافتن کار است و قطعا یکی از بهترین سایت های فریلنسری برای شروع است. با بیش از ۱۲ میلیون فریلنسر در سایت و ۳ میلیون شغل ارسال شده در سال، جویندگان کار مطمئناً مشتریان جدیدی را در سایت پیدا خواهند کرد.

بهترین بخش در مورد Upwork این است که تقریباً برای هر صنعتی مشاغل آزاد وجود دارد. این دسته بندی های گسترده ای مانند امور مالی، فروش و بازاریابی، نوشتن، فناوری اطلاعات، طراحی، خدمات ترجمه و غیره را پوشش می دهد.

حتی اگر مهارت‌های بسیار خوبی مانند انیماتور یا نویسنده بودن دارید، شغلی در Upwork وجود دارد. با وجود ده‌ها تخصص فرعی، یافتن فرصت‌هایی که متناسب با استعدادهای شما باشد کار سختی نخواهد بود.

مزایا:

 • فرصت های شغلی زیاد
 • طیف وسیعی از خدمات و صنایع برای انتخاب وجود دارد
 • آسان برای دریافت حقوق
 • پلتفرم آسان برای استفاده با یک برنامه پیام رسانی برای برقراری ارتباط با مشتریان
 • به شما امکان می دهد قیمت ثابت یا نرخ ساعتی را شارژ کنید

معایب:

 • بسیار رقابتی، به ویژه برای مبتدیان
 • Upwork از تمام درآمدهایی که در Upwork به دست می آورید، یک کارمزد ثابت ۱۰٪ خدمات دریافت می کند
 • باید «connects» را بخرید، که نشانه‌هایی هستند که برای ارسال پیشنهادات استفاده می‌شوند. همه افراد هر ماه با ۱۰ مورد رایگان شروع می کنند

چرا Upwork را توصیه می کنیم: Upwork یکی از بهترین مکان ها برای شروع به عنوان یک فریلنسر است. برای شروع رایگان است و فرصت های شغلی زیادی در دسترس است. در حالی که تعداد زیادی از فریلنسرها در حال رقابت هستند، کسانی که پایدار می مانند باید بتوانند پروژه هایی برگزار کنند.

۵. Fiverr

best freelance websites to find work 05 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

Fiverr یک وب سایت فریلنسری مبتنی بر بازار است که در آن مشتریان بر اساس نمایه های خود با فریلنسرها ارتباط برقرار می کنند. برخلاف Upwork، جایی که شما برای مشاغل مورد علاقه خود درخواست می دهید، مشتریان در Fiverr با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت نام ساده است و می توانید یک نمایه بسازید و خدماتی را که ارائه می کنید پست کنید. شما کنترل کاملی بر خدماتی که ارائه می دهید، انواع بسته های خدماتی و امتیاز قیمت را دارید.

چه مجموعه مهارت‌های شما برای خدمات نوشتن محتوا، ورود داده‌ها، کار طراحی یا چیزی کاملاً منحصربه‌فرد باشد، احتمالاً در بازار آزاد Fiverr کار پیدا خواهید کرد.

به عنوان یک مبتدی، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که Fiverr در معرض دید قرار گرفته است، اما حفظ یک حرفه تمام وقت با استفاده از آن دشوار است.

مزایا:

 • وب سایت و اپلیکیشن موبایل کاربرپسند
 • برداشت از طریق پی پال
 • بدون هزینه ماهانه یا ثبت نام
 • فریلنسرها می توانند بسته های خدمات مختلفی را ارائه دهند و نرخ های خود را دریافت کنند

معایب:

 • پروژه هایی با درآمد کمتر
 • هزینه های بالا (۲۰%)
 • دوره نگهداری ۱۴ روزه در پرداخت ها

چرا Fiverr را توصیه می‌کنیم: Fiverr وب‌سایتی عالی برای کسانی است که استعدادهای منحصربه‌فردی دارند که در دسته‌بندی فریلنسری سنتی قرار نمی‌گیرند.

به عنوان مثال، در زیر دسته بازاریابی رسانه های اجتماعی، انواع خدمات را خواهید یافت، مانند افرادی که در بازاریابی دیجیتال و ایجاد ویدیوهای برند TikTok، لیست های Airbnb یا حتی رشد حساب اینستاگرام خود تخصص دارند.

best freelance websites to find work 06 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

شما می توانید زیرمجموعه خود را بر اساس علاقه و استعدادهای خود ایجاد کنید و Fiverr را در بین اکثر وب سایت های فریلنسری منحصر به فرد کنید.

مهم نیست که چقدر استعداد شما منحصر به فرد است، شانس شما وجود دارد، Fiverr جایی برای شما دارد.

۶. ۹۹designs

best freelance websites to find work 07 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

یکی دیگر از گزینه های ما برای بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار وبسایت ۹۹designs است.

۹۹designs یک بازار آنلاین است که طراحان را با مشتریانی که به کار طراحی نیاز دارند متصل می کند. این به طراحان گرافیک فریلنسر اجازه می دهد تا استعدادهای خود را به نمایش بگذارند در حالی که مشتریان می توانند طراحان حرفه ای را پیدا کنند که با نیازهای پروژه خاص خود مطابقت داشته باشند.

این پلتفرم به بسیاری از پروژه‌های طراحی مانند وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، لوگوها، جلد کتاب، لباس، تبلیغات، تصویرسازی و غیره پاسخ می‌دهد.

با این حال، ۹۹designs مقدار خوبی از درآمد شما می گیرد. آنها از ۵۰۰ دلار اول با یک مشتری جدید، با حداکثر کارمزد ۱۰۰ دلار، یک بار هزینه ۲۰٪ برای معرفی کسر می کنند.

همچنین برای هر درآمدی که از پلتفرم دریافت می کنید، هزینه خدمات پرداخت می کنید. آن‌ها به طراحان با تجربه‌تر با کاهش هزینه‌هایشان در حین تکمیل پروژه‌های موفق‌تر روی پلتفرم، پاداش می‌دهند. در اینجا روش این کار آورده شده است:

 • Top-level: طراحان سطح بالا ۵ درصد هزینه خدمات پرداخت می کنند
 • Mid-level : طراحان سطح متوسط ۱۰ درصد هزینه خدمات پرداخت می کنند
 • Entry-level : طراحان سطح ورودی ۱۵ درصد هزینه خدمات پرداخت می کنند

در حالی که هزینه های خدمات بالا است، آنها به شما کمک می کنند کارهای طراحی بیشتری انجام دهید که در غیر این صورت یافتن آنها در پلتفرم های فریلنسری کمتر تخصصی سخت تر است.

مزایا:

 • متناسب با گرافیک و طراحان وب ماهر
 • می توانید برای پروژه های فردی یا از طریق درآمدهای مسابقه پول دریافت کنید
 • پلتفرم قابل اعتماد برای مشاغلی که به دنبال انواع کار طراحی هستند

معایب:

 • پرداخت فقط از طریق PayPal یا Payoneer در دسترس است
 • ممکن است فقط هنگام برنده شدن در مزایده پرداخت شود، نه صرفاً ارسال و دریافت درخواست
 • برای مبتدیانی که تجربه طراحی زیادی ندارند، ایمن کردن کار سخت است

چرا ما ۹۹designs را توصیه می کنیم: چیزی که ۹۹designs را از سایرین متمایز می کند این است که آنها دو راه برای کسب درآمد برای فریلنسرها ارائه می دهند.

طراحان می توانند مستقیماً با مشتریان کار کنند و برای کار روی پروژه های ۱ به ۱ توسط مشاغل استخدام شوند. آنها همچنین می توانند طرح های خود را برای کسب درآمدهای کلان به مسابقات ارسال کنند.

ما ۹۹designs را به عنوان وب سایت مستقلی برای طراحان گرافیک و خلاقان توصیه می کنیم. برندهای برتر به آن اعتماد دارند، و شما به احتمال زیاد از طریق ۹۹designs کار طراحی معناداری را نسبت به سایت های دیگر پیدا خواهید کرد.

۷. PeoplePerHour

best freelance websites to find work 08 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

PeoplePerHour یک پلتفرم مستقر در بریتانیا است که در آن کارفرمایان پروژه ها را ارسال می کنند و مترجمان آزاد می توانند برای مشاغل پیشنهاد دهند.

آنها به هیچ حرفه خاصی پاسخ نمی دهند. در عوض، آنها فریلنسرهای ماهر در همه چیز از طراحی و برنامه نویسی گرفته تا خدمات حقوقی و تجارت را گرد هم می آورند.

این شبیه به Upwork کار می کند، جایی که شما یک نمایه فریلنسری ایجاد می کنید که مهارت های خود را برجسته می کند. پس از تأیید حساب شما، هر ماه ۱۵ اعتبار پیشنهادی دریافت می کنید. پس از آن، می توانید برای هر پنج پیشنهاد اضافی، ۵.۹۵ پوند پرداخت کنید.

مزایا:

 • ابزارهایی برای ایجاد فاکتورهای خودکار
 • پرداخت ها امن است
 • لیست مشاغل بر اساس موقعیت مکانی شما

معایب:

 • هیچ تضمینی برای تایید یک حساب جدید وجود ندارد
 • فقط ۱۵ پیشنهاد رایگان در ماه ارائه می دهد
 • حساب‌های جدید توسط گردانندگان بررسی می‌شوند، به این معنی که ممکن است شروع به کار کمی طول بکشد
 • شناخته شده به داشتن برخی مشاغل با کیفیت پایین در سایت

۸. Wellfound

best freelance websites to find work 09 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

یکی دیگر از گزینه های ما برای بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار وبسایت Wellfound است.

Wellfound، که قبلا برند AngelList Talent بود، به فریلنسرها کمک می‌کند تا موقعیت‌هایی را در شرکت‌های نوپا پیدا کنند.

کار در یک استارتاپ به فریلنسرها این فرصت را می دهد که به طور بالقوه تأثیر بیشتری داشته باشند و ورودی خلاقانه تری نسبت به کار برای یک کسب و کار تثبیت شده داشته باشند.

در واقع، برخی از نوآورانه‌ترین استارت‌آپ‌های جهان، مانند Airtable، Gusto، Nerd Wallet، Open AI و دیگران به آن اعتماد دارند. با بیش از ۱۳۰۰۰۰ شغل فنی در دسترس، مطمئناً چیزی را که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد.

دسته های شغلی شامل مهندسی، توسعه محصول، طراحی، داده ها و تجزیه و تحلیل، فروش، بازاریابی، عملیات، منابع انسانی و استخدام، امور مالی و مشاغل قانونی است.

مزایا:

 • فرصتی برای ایجاد یک تفاوت بزرگ در یک شرکت استارتاپی
 • تنظیم پروفایل خود و اعمال آن آسان است
 • قادر به دیدن اطلاعات در مورد شغلی که برای آن درخواست می کنید، مانند حقوق احتمالی و گزینه های سهام

معایب:

 • بسیاری از مشاغل که به عنوان سطح ابتدایی برچسب گذاری شده اند ممکن است به تجربه زیادی نیاز داشته باشند

۹. Problogger Job Board

best freelance websites to find work 10 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

Problogger Job Board یک سایت شغلی است که فریلنسر ها را به فرصت های کار از راه دور با حقوق وصل می کند.

این سایت به شما این امکان را می دهد که از عملکرد جستجو و فیلتر آنها برای یافتن نوع مناسب محل کار برای کار استفاده کنید. شما در اینجا انواع مشتری را خواهید یافت، از جمله صاحبان وب سایت های بازاریابی وابسته، آژانس های سئو، مارک های تجارت الکترونیک و حتی شرکت های متوسط تا بزرگ. نکته دیگر این است که به دنبال طاقچه های وبلاگ مربوطه بگردید تا بتوانید برای نوشتن مشاغل متناسب با حوزه تخصصی خود درخواست دهید.

یکی از دلایلی که ProBlogger متمایز است این است که هر کسی که به دنبال استخدام نویسنده است باید برای قرار دادن لیست شغلی خود پولی بپردازد. این به طور خودکار کلاهبرداران و مشاغل با کیفیت پایین را که اغلب در سایت های مستقل مانند Fiverr یا Upwork ظاهر می شوند، فیلتر می کند.

مزایا:

 • تعداد زیادی کارفرمای فعال به دنبال استخدام هستند
 • درخواست برای مشاغل هزینه ای ندارد
 • منابعی برای کمک به ایجاد حرفه فریلنسری شما
 • سایت کاریابی عالی برای فریلنسر ها

معایب:

 • به اندازه سایر سایت های فریلنسری فرصت های شغلی زیادی ندارد
 • برای کپی رایترها یا متخصصان روابط عمومی کمتر مناسب است

چرا ما Problogger Job Board را توصیه می کنیم: Problogger مکان مناسبی برای یافتن فرصت های وبلاگ نویسی پولی است. اگر شما یک واژه ساز هستید که دوست دارید خلاقیت خود را منعطف کنید، این پلت فرم برای شماست.

درخواست رایگان است و روزانه ده ها فرصت شغلی جدید پیدا خواهید کرد. این لیست وب سایت کارفرما را نشان می دهد، بنابراین می توانید قبل از درخواست، شرکت آنها را تأیید کنید.

۱۰. Freelancer

best freelance websites to find work 11 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

Freelancer.com با بیش از ۵۰ میلیون فریلنسر دارای بیش از ۱۸۰۰ مهارت مختلف، بزرگترین بازار فریلنسری در جهان است.

این سایت شبیه Upwork است که پروژه ها را می توان به صورت قیمت ثابت یا ساعتی صورتحساب کرد. همچنین، فریلنسرها برای پروژه های خود مناقصه می دهند و سپس منتظر تایید یا رد می شوند.

فریلنسر همچنین دارای مسابقاتی برای مشاغلی مانند کار طراحی است که به فریلنسرها کمک می کند تا به مجموعه کار خود اضافه کنند، پول نقد اضافی کسب کنند و شهرت مثبتی در پلتفرم ایجاد کنند.

مزایا:

 • فرصت های شغلی فراوان
 • پشتیبانی ۲۴/۷ مشتری
 • ۳۹ ارز، بنابراین می توانید به واحد پول کشور خود پول دریافت کنید
 • یک سیستم ردیابی پیشرفت را ارائه می دهد که رشد شما را به عنوان یک فریلنسر نشان می دهد

معایب:

 • اسپمرهای بالقوه و پروژه های با کیفیت پایین
 • هزینه خدمات بالا
 • رقابت زیاد

چرا Freelancer را توصیه می کنیم: Freelancer یک پلت فرم عالی برای کاربران بین المللی است. این به این دلیل است که پرداخت‌ها به ۳۹ ارز در دسترس است، و آنها پشتیبانی ۲۴/۷ مشتری را ارائه می‌دهند، که آن را به گزینه خوبی برای همه در سراسر جهان تبدیل می‌کند.

۱۱. Behance

best freelance websites to find work 12 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

آخرین مورد از گزینه های ما برای بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن و کسب درآمد دلاری کار وبسایت Behance است.

Behance بهترین وب سایت فریلنسری برای فریلنسرهای خلاق است که با توجه به اینکه متعلق به Adobe، سازندگان فتوشاپ است، تعجب آور نیست.

این پلتفرم به عنوان یک شبکه اجتماعی و وب‌سایت مستقل عمل می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که پروژه بعدی خود را بیابید و در عین حال ارتباط بسیار مهمی با دیگر طراحان آزاد برقرار کنید.

هنگامی که ثبت نام می کنید، می توانید تخصص خود را از طیف گسترده ای از زمینه ها مانند طراحی گرافیک، انیمیشن، طراحی رابط کاربری، تبلیغات، طراحی لوگو، عکاسی و تصویرسازی انتخاب کنید. سپس، می توانید نمونه کارهای خود را بسازید و یک تابلوی خلق و خوی ایجاد کنید تا کار و سبک هنری خود را نشان دهید.

آنها همچنین دارای یک تابلوی شغلی هستند که در آن می توانید مشاغل را بر اساس صدها زمینه خلاقانه فیلتر کنید یا کلمات کلیدی مرتبط را تایپ کنید تا جستجوی خود را محدود کنید.

best freelance websites to find work 13 - بهترین وب سایت های فریلنسری برای کار در منزل

پورتفولیو نسبت به سایر سایت های فریلنسری پویاتر است. می توانید مطالعات موردی را اضافه کنید، پست های در حال پیشرفت را تبلیغ کنید و حتی کار خود را به صورت زنده پخش کنید.

مزایا:

 • برای فریلنسرهای خلاق عالی است
 • به شما این امکان را می دهد که از سازندگان دیگر پیروی کنید و از آنها الهام بگیرید
 • طیف گسترده ای از انواع مشاغل خلاق

معایب:

 • با ۱۰ میلیون کاربر، رقابت برای شغل می تواند سخت باشد
 • اندازه تصویر باید ۱۰ مگابایت یا کمتر باشد تا از بارگذاری طولانی برای بینندگان جلوگیری شود

چرا Behance را توصیه می کنیم: استفاده از Behance رایگان است و محدودیتی برای تعداد مشاغلی که می توانید برای آنها درخواست کنید ندارید. همانطور که دنبال کنندگان خود را ایجاد می کنید، به شما این امکان را می دهد که اعتبار فوری نزد کارفرمایان ایجاد کنید.

بر خلاف ۹۹designs که بیشتر بر روی پروژه ها یا رقابت ها تمرکز دارد، Behance فرصت های شغلی پایدارتری را ارائه می دهد.

نحوه انتخاب وب سایت فریلنسری مناسب درآمد دلاری

با وجود سایت های بسیار زیاد، انتخاب بهترین سایت برای نیازهای شما می تواند دشوار باشد.

قبل از اینکه وقت خود را به هر سایت فریلنسری اختصاص دهید، در اینجا چند فاکتور مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 1. مشاغل محلی در مقابل مشاغل جهانی: آیا خدمات شما برای حضوری مناسب تر است یا آنلاین؟ برخی از خدمات مانند عکاسی برای وب‌سایت‌های مستقلی که پروژه های محلی ارائه می‌دهند، بهترین هستند.
 2. انواع انتخاب های شغلی: برخی از پلتفرم ها در صنایع خاصی تخصص دارند، در حالی که برخی دیگر گسترده تر هستند. به عنوان مثال، Codeable برای توسعه دهندگان وردپرس طراحی شده است. هنگام انتخاب یک وب سایت فریلنسری، مطمئن شوید که وب سایت فریلنسری خدماتی را در دامنه شما ارائه می دهد.
 3. تعداد پیشنهادات شغلی: چند نفر در پلت فرم هستند؟ هر چه سایت محبوب تر باشد، پست های شغلی بیشتری خواهید دید.
 4. هزینه های خدمات: مطمئن شوید که می دانید برای استفاده از سایت کار باید چه چیزی بپردازید. به عنوان مثال، Fiverr و Upwork هر دو ۲۰٪ از هزینه دریافتی شما را می گیرند، در حالی که سایتی مانند Codeable فقط ۱۰٪ را می گیرد.

سوالات متداول و نتیجه گیری

اگر تا انتهای مقاله بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار با ما همراه بوده باشید قطعا سوالاتی دارید که ما در این بخش به برترین های آن از قبل پاسخ داده ایم.

کدام وب سایت برای مشاغل آزاد و درآمد دلاری بهترین است؟

ما معتقدیم Codeable بهترین وب سایت برای یافتن مشاغل توسعه وردپرس است.

با این اوصاف، شما نباید خود را فقط به Codeable محدود کنید. تنوع کانال های خود را با رفتن به پلتفرم های مشابه مانند FlexJobs، Upwork، Freelancer.com و PeoplePerHour در نظر بگیرید.

سایت های فریلنسری جایگزین، چه چیزهایی ارزش در نظر گرفتن دارند؟

ده ها سایت فریلنسری دیگر وجود دارد که ما آنها را لیست نکرده ایم.

در اینجا وب‌سایت‌های دیگری وجود دارد که برای یافتن کاری ارزش بررسی دارند که قبلاً به آنها اشاره نکرده‌ایم:

 • بهترین برای ارائه دهندگان خدمات محلی: TaskRabbit، Servicescape، Bark.com
 • بهترین برای نویسندگان: Freelance Den، Smartblogger
 • بهترین برای توسعه دهندگان وردپرس: Flowremote.io
 • بهترین برای طراحان: DesignCrowd، Dribbble
 • بهترین سایت های استخدام: LinkedIn Jobs، ZipRecruiter، SimplyHired

چه خدماتی را باید در وب سایت های فریلنسری برای درآمد دلاری ارائه دهم؟

خدمات مختلف بی شماری وجود دارد که می توانید به عنوان یک پیمانکار مستقل ارائه دهید. شما می خواهید خدمات خود را بر اساس نقاط قوت خود و آنچه در حال حاضر مورد تقاضا است انتخاب کنید.

با این حال، برخی از خدمات پرتقاضا در تمام وب سایت های فریلنسری عبارتند از:

 • نویسندگی آزاد
 • بازاریابی محتوا
 • کپی رایتینگ
 • طراحی وب سایت
 • توسعه وب
 • راه اندازی وردپرس
 • طراحی گرافیک
 • مدیریت رسانه های اجتماعی
 • دستیار مجازی
 • تدریس خصوصی
 • ویرایش ویدیو

حتی اگر این مهارت ها را ندارید، توصیه می کنیم به سایتی مانند Skillshare بروید تا مهارت های مورد نیاز برای کار به عنوان فریلنسر را بیاموزید. به جای خرید دوره ها به صورت جداگانه، این سایت مبتنی بر عضویت است که دسترسی به هزاران دوره مختلف را فراهم می کند.

علاوه بر این، وبسایت WP101 یک منبع عالی برای یادگیری وردپرس و شروع حرفه وردپرس فریلنسر شما است.

کار آزاد را در بهترین پلتفرم پیدا کنید

چه یک فریلنسر جدید باشید که به تازگی کار خود را شروع کرده‌اید یا یک حرفه‌ای شناخته شده باشید که به دنبال کار بیشتر هستید، می‌توانید از هر وب‌سایتی در لیست بالا به نفع خود استفاده کنید.

در این شرایط اقتصادی به صرفه ترین کار کسب درآمد دلاری در ایران است که با نرخ دلار امروز ایران تقریبا ارزش پروژه تحویلی شما ۵۰ برابر بیشتر خواهد شد.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد : معرفی ۵ تا از بهترین سایت های رایگان طراحی لوگو

یکی دیگر از مجموعه آموزش های کسب و کار به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش به جهت یادگیری و شناخت بهترین وب سایت های فریلنسری برای یافتن کار و درآمد دلاری برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ اگر شما نیز سایتی نخصصی درباره کاریابی فریلنسری با درامد دلاری در ایران بلدید میتوانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا با نام شما این مقاله بروزرسانی گردد؛ همچنین ممکن است مقاله ۱۹ ایده برای ساخت وب سایت پولساز در سال ۲۰۲۱ نیز برای شما کاربردی و مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا