آموزشکسب و کار

۱۲ راه آسان برای کسب ترافیک از اینستاگرام در سال ۲۰۲۳

بازاریابی در اینستاگرام و دریافت ترافیک ورودی از اینستا

من واقعا عاشق اینستاگرام هستم. احساس می‌کنم راهی برای ارتباط و برقراری ارتباط در سطحی متفاوت با همه خوانندگان وبلاگ شما فراهم می‌کند. می دانید، داشتن یک وب سایت و نوشتن پست های وبلاگ کافی نیست. تمام صفحات شما باید برای خواندن عموم در دسترس باشد. افراد به طور خودکار در سایت شما حضور نخواهند داشت. فقط آپلود وبلاگ هدف واقعی را دنبال نمی کند. برای ایجاد ترافیک وب سایت باید تلاش بیشتری انجام دهید. به علاوه، برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی، باید ترافیکی با کیفیت و هدفمند دریافت کنید. پلتفرم‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید ترافیک وب‌سایت را از آنجا هدایت کنید. اینستا یا همان اینستاگراک :)) بهترین پلتفرمی است که می توانید برای اهداف دریافت ترافیک خروجی استفاده کنید.

چگونه ترافیک وب سایت خود را هدایت کنیم؟

 

چگونه صفحات وبلاگ را در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟ چگونه در اینستاگرام فالوور بیشتری داشته باشیم؟ چگونه مکالمات ترافیکی را بهبود دهیم؟ چگونه خوانندگان را به فالوور تبدیل کنیم؟ اینها بیشترین سؤالاتی است که من در اینجا در این صفحه در مورد آنها صحبت خواهم کرد.

همانطور که می دانید اینستاگرام ماهانه ۳۱۲ بیش از میلیون کاربر فعال دارد. این بدان معناست که شما شانس زیادی برای دریافت خدمات ترافیکی با کیفیت دارید. با تمام مهارت های خود، می توانید آن افراد فعال اما هدفمند را به وبلاگ یا وب سایت خود هدایت کنید.

این روزها اینستاگرام به عنوان ابزار رسانه اجتماعی بصری پرطرفدار توصیه می شود و به عنوان بهترین پلت فرم بازاریابی دیجیتال برای بسیاری از ناشران آنلاین رشد کرده است. فقط یک لینک در پست اینستاگرام اضافه کنید و با داشتن یک حساب تجاری برای وب سایت خود در اینستاگرام می توانید هر روز توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کنید. با ارسال عکس ها، ویدیوها می توانید آن افراد را به فالوور و فالوورها را به مشتری تبدیل کنید.

اینستاگرام برای بهبود دیده شدن برند بسیار بهتر است.

با اینستاگرام، نه تنها می توانید ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید، بلکه می توانید یک جامعه ایجاد کنید و می توانید از پشتیبانی مشتری قوی برخوردار شوید. در مقایسه با سایر کانال های شبکه اجتماعی، می توانید به دلیل اینستاگرام، دید بهتری را برای برند خود تجربه کنید.

اگر نیاز به استفاده از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ پست های وبلاگ خود دارید و به سرعت کاربران را به بازدید از سایت خود سوق می دهید، پس اینستاگرام بهترین مکان برای انجام این کار است. یاد بگیرید که از اینستاگرام برای تبلیغ برند خود استفاده کنید. ترافیک بیشتر به معنای بازدید بیشتر از صفحه است.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد : انواع روش های بازاریابی – لیست تمامی روش های بازاریابی

با استفاده از اینستاگرام ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید

چگونه ترافیک وب سایت را هدایت کنیم خب، منحرف کردن جریان ترافیک به سمت برند خود از اینستاگرام یک فرآیند چالش برانگیز است. اگر در تلاش هستید که هزاران فالوور اینستاگرام را به وب سایت خود هدایت کنید، در اینجا چند نکته وجود دارد. این نکات می تواند به شما کمک کند ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید و می توانید حضور برند قوی تری را در اینستاگرام تجربه کنید.

۱. هویت برند خود را در اینستاگرام ایجاد و توسعه دهید

instagram traffic promotion content marketing 01 - 12 راه آسان برای کسب ترافیک از اینستاگرام در سال 2023

اولین قدمی که باید برای کسب ترافیک از اینستاگرام بردارید، ایجاد هویت برای برند خود در اینستاگرام است. درست مانند خواسته های دیگر کانال های شبکه های اجتماعی، ابتدا باید یک بیوگرافی قانع کننده در اینستاگرام ایجاد کنید.

پروفایل اینستاگرام را با افزودن عکس پروفایل خود، بیوگرافی کوچک اما غنی ایجاد کنید و فراموش نکنید که پیوندی به وبلاگ یا وب سایت خود اضافه کنید. برای ایجاد منحصربه‌فرد بودن در بیو خود، می‌توانید شکلک‌ها و فونت‌های خلاقانه‌ای را بارگذاری کنید که به برند شما مربوط می‌شوند و نشان‌دهنده آن هستند.

همچنین، حتما هشتگ(های) منحصر به فرد خود را در بیو اینستاگرام خود قرار دهید تا هر دنبال کننده جدید بداند از کجا شروع کند. به این ترتیب، ممکن است جامعه ای با هشتگ های هدفمند بسازید که مخاطبان بیشتری را به سایت شما جذب کند.

۲. اینستاگرام را در وبلاگ/وب سایت خود تبلیغ کنید

instagram traffic promotion content marketing 02 - 12 راه آسان برای کسب ترافیک از اینستاگرام در سال 2023

به منظور دریافت ترافیک بیشتر وبلاگ از اینستاگرام، می توانید فید اینستاگرام را به صفحه فرود یا پنل کناری صفحه وب خود اضافه کنید. یا راه جایگزین این است که کل صفحه را به اینستاگرام اختصاص دهید. عکس‌ها و تصاویری که در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید، حتماً کارهای IG خود را در وب‌سایت خود نیز به نمایش بگذارید.

با افزودن اینستاگرام به وبلاگ یا وب سایت خود به عنوان یک ویجت، می توانید توجه بیشتری را به خود جلب کنید و به خوانندگان وبلاگ خود اجازه دهید تا از کلمات موجود در صفحه بیشتر استفاده کنند.

در حالی که در حال حرکت هستید، می توانید با استفاده از برنامه موبایل اینستاگرام روی عکس ها کلیک کنید، آن را ویرایش کنید و در نمایه IG خود پست کنید. از آنجایی که ویجت اینستاگرام نیز به صفحه فرود شما اضافه می شود، بازدیدکنندگانی که هنوز فالوور نشده اند نیز می توانند از مزایای پست شما بهره مند شوند.

۳. به عکس های اینستاگرام خود لینک اضافه کنید

همچنین میتوانید برای کسب ترافیک از اینستاگرام به عکس ها و پست های خود لینک اضافه کنید.

در بخش بیو اینستاگرام، می توانید پیوندی به وبلاگ یا صفحه فرود وب سایت خود اضافه کنید. اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که یک لینک فعال در قسمت بیوگرافی قرار دهید. هر زمان که فالوور اینستاگرام از برند شما در اینستاگرام بازدید کند، می تواند روی لینک کلیک کرده و سپس به سمت پست وبلاگ حرکت کند.

همچنین حتماً هر یک از عکس ها و تصاویر محصولات ارسال شده در اکانت اینستاگرام خود را لینک کنید. این باعث می شود فالوور از وب سایت و وبلاگ شما بازدید کند و ترافیک زیادی برای وب سایت داشته باشید.

۴. استفاده از #هشتگ

instagram traffic promotion content marketing 03 - 12 راه آسان برای کسب ترافیک از اینستاگرام در سال 2023

یکی دیگر از مهم ترین موارد کسب ترافیک از اینستاگرام استفاده کاربردی از هشتگ هاست.

اگر معنی آنها را می دانید و نحوه استفاده از آنها را می دانید، هشتگ ها یک تکنیک عالی هستند که به شما کمک می کنند مخاطبان هدف را به صفحه خود هدایت کنید. هشتگ ها برای هر شبکه اجتماعی و به خصوص اینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی هستند. آنها محرک های کلیدی نهایی ترافیک به سمت وبلاگ یا وب سایت هستند.

با استفاده از هشتگ ها، می توانید به برند بهتری دست پیدا کنید. برای دریافت ترافیک بیشتر و هدفمند از اینستاگرام، توصیه می شود #هشتگ های مرتبط را در آن قرار دهید. حتما هشتگ های پرطرفدار را در اینستاگرام اضافه کنید. همچنین، می توانید هشتگ های جدید را با خلاقیت اضافه اضافه کنید.

۵. اضافه کردن تصاویر با کیفیت بالا

کیفیت بالای محتوای شما نه تنها برای جذب خوانندگان ضروری است، بلکه به افزایش ترافیک، بهبود دید آنلاین و دریافت تبدیل و فروش به طور منظم کمک می کند. عکس ها و تصاویر عالی همیشه بازدید کننده را جذب می کند. عکس‌های صادقانه همیشه جذاب هستند و می‌توانند نام برند را در جایگاه برتر قرار دهند. عکس ها و تصاویر چشمگیر با فراخوانی برای اقدام جذاب، کاربر را بر روی صفحه فرود وب سایت کلیک می کند.

می توانید از این امکان در اینستاگرام استفاده کنید. به اضافه کردن تصاویر محصولات خود ادامه دهید و کنتراست را اضافه کنید تا توجه بازدید کننده را جلب کنید. می‌توانید به همراه پس‌زمینه‌ای که با دقت طراحی شده‌اند، خلاقیت را به تصاویر اضافه کنید. نمایش تصاویر برند شما می تواند به جلب توجه خوانندگان کمک کند. وب سایت یا وبلاگ خود را با این عکس ها و تصاویر پیوند دهید و کل ترافیک را به سمت وبلاگ و وب سایت خود هدایت کنید.

۶. از ویدیوهای خلاقانه در اینستاگرام استفاده کنید

در کنار تصاویر و عکس های مربوط به کسب و کارتان، افزودن ویدیو در اینستاگرام بسیار عالی است. برای این کار، می‌توانید از ویدیوهای آموزش، نمایش جشن‌ها، ویدیوهای تبریک و غیره استفاده کنید.

ویدیوهای با کیفیت و جذاب می تواند به شما کمک کند تا با مخاطبان جدید و همچنین مخاطبان فعلی خود ارتباط برقرار کنید و به آنها اجازه دهید برای جزئیات بیشتر از پست وبلاگ شما بازدید کنند.

۷. رویداد ها را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید

اگر قصد میزبانی رویداد یا فروش را دارید، آن را در اینستاگرام پست کنید یا به اشتراک بگذارید. این باعث ایجاد تعامل و هیجان می شود که به نوبه خود کاربران را تشویق می کند تا برای اطلاعات عمیق از وب سایت شما بازدید کنند. این بهترین مثال برای دعوت به اقدام است.

۸. جزئیات مسابقه ها را تبلیغ کنید

اینستاگرام پلتفرمی با میلیون ها فالوور است. عکس‌ها، تصاویر و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام در مقایسه با سایر شبکه‌های اجتماعی، بیشترین بازدید را از کاربران دریافت می‌کنند. بنابراین، اگر قصد میزبانی هر مسابقه یا مسابقه ای را دارید، فالوورهای اینستاگرام خود را از همین موضوع مطلع کنید.

تصاویر مسابقه، بازی، هدایای خود را به همراه توضیحات دقیق در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. هر زمان که جزئیات مسابقه را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید، پروفایل اینستاگرام خود را به صفحه فرود وبلاگ یا وب سایت خود پیوند دهید. این به شما کمک می کند تا ترافیک وبلاگ بیشتری داشته باشید و فالوورهای جدید را از طریق اینستاگرام راحت تر به دست آورید.

۹. قبل از IG، صفحات وبلاگ با کیفیت بنویسید

محتوای وبلاگ همیشه مهم است. هنگام نوشتن پست وبلاگ باید بسیار مراقب باشید. آن را منحصر به فرد، تازه، آموزنده، سرگرم کننده، جذاب کنید نه تنها با توجه به جایگاه، بلکه همچنین با توجه به دیدگاه کاربر.

می توانید عکس ها و فیلم ها را در پست وبلاگ خود اضافه کنید تا دید آن را افزایش دهید. محتوای بصری بیش از کلمات صحبت می کند.

۱۰. عکس ها را از صفحات وبلاگ به اشتراک بگذارید

همانطور که می دانید برای جذابیت بیشتر وبلاگ پیشنهاد می شود تصاویر و عکس ها را به آن اضافه کنید.

می توانید همان عکس را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و آن را به وبلاگ پیوند دهید. می‌توانید تایپوگرافی اضافه کنید و یک تماس برای اقدام در مورد پست اضافه کنید.

۱۱. فعال و جذاب باشید

اینستاگرام روزانه به بیش از ۳۱۲ میلیون دنبال کننده خدمات ارائه می دهد. بنابراین، فقط تصور کنید، اگر خود را فعال نگه دارید، می توانید این ترافیک عظیم را به سمت وبلاگ خود هدایت کنید.

اگر واقعاً می خواهید مخاطبان خود را افزایش دهید، اینستاگرام مکان مناسبی برای شماست. می توانید نام تجاری خود را ایجاد کنید و از طریق اینستاگرام به شهرت برسید. شما فقط باید باز، فعال و درگیر با مخاطبان خود باشید.

شما باید محتوای تازه را به طور منظم به اشتراک بگذارید. می توانید به نظری که برای پست خود دریافت می کنید پاسخ دهید. حتی می‌توانید برای ایجاد جامعه سخنگو روی پست دیگران نظر دهید. به این ترتیب می توانید فعال بمانید و در اینستاگرام درگیر باشید. این مطمئناً به شما کمک می کند تا ترافیک بیشتری را از اینستاگرام به وبلاگ و وب سایت خود هدایت کنید.

۱۲. روی تبلیغات در اینستاگرام سرمایه گذاری کنید

instagram traffic promotion content marketing 04 - 12 راه آسان برای کسب ترافیک از اینستاگرام در سال 2023

اخرین روش کسب ترافیک از اینستاگرام تبلیغات در اینستاگرام است.

من توصیه نمی کنم، اما شما می توانید. این ویژگی اخیراً اعلام شده اینستاگرام است. با سرمایه گذاری در تبلیغات اینستاگرام، می توانید مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید و ترافیک بیشتری را به سمت پست وبلاگ و صفحه فرود هدایت کنید.

سخن پایانی

اینستاگرام یک پلتفرم شبکه اجتماعی بسیار فعال است. بیش از میلیون ها دنبال کننده دارد. چنین پلتفرم عظیمی قطعاً در خدمت مخاطبان هدف قرار می گیرد. با فعال ماندن در اینستاگرام، به راحتی می توان ترافیک بیشتری را برای پست وبلاگ ایجاد کرد. برای بازاریابی محتوای بهتر؛ همانطور که در بالا ذکر شد می توانید از این پلتفرم نهایی به روش های هوشمندانه استفاده کنید تا به مخاطبان هدف محصولات تجاری خود مراجعه کنید.

با ارسال صفحات وبلاگ جدید و به روز شده، افزودن تصاویر جذاب، ویدیوهای جذاب، نظر دادن، پاسخ دادن، میزبانی مسابقه و غیره مطمئناً می توانید ترافیک عظیمی دریافت کنید. در واقع اینستاگرام بهترین آدرس برای تبلیغ برند شماست. از تجربه شخصی من، این مکان ایده آلی برای به دست آوردن یک مخاطب هدف برای هر پست وبلاگ شما است.

یکی دیگر از مجموعه آموزش های کسب و کار به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش به جهت یادگیری ۱۲ راه آسان برای کسب ترافیک از اینستاگرام در سال ۲۰۲۳ برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ اگر شما نیز آموزشی نخصصی درباره بازاریابی در اینستاگرام و دریافت ترافیک ورودی از اینستا بلدید میتوانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا با نام شما این مقاله بروزرسانی گردد؛ همچنین ممکن است مقاله ۱۹ ایده برای ساخت وب سایت پولساز در سال ۲۰۲۱ نیز برای شما کاربردی و مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا