سئو و بهینه سازی

چگونه نظرات بیشتری در سایت دریافت کنیم | تاثیر نظرات در سئوی سایت

11 روش برای دریافت نظرات بیشتر در وبسایت

آیا می خواهید نظرات بیشتری در مورد پست های وبلاگ خود دریافت کنید؟ اغلب در مورد نکاتی درباره افزایش نظرات در مورد پست های وبلاگ وردپرس از ما سوال می شود. در این مقاله از وبلاگ آذردیتا ، ما ۱۱ روش برای به دست آوردن نظرات بیشتر در مورد پست های وبلاگ و همچنین تاثیر نظرات در سئوی سایت وردپرس شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

۱. هاستینگ وردپرس بهتری پیدا کنید

اگر قصد دارید تاثیر نظرات در سئوی سایت خود را به وضوح مشاهده کنید باید هاستینگ وردپرس خوبی داشته باشید. نظرات منابع زیادی مصرف میکنند. هر بار که یک کاربر نظر خود را در سایت وردپرس شما ارسال می کند، سرور شما یک اسکریپت PHP اجرا می کند. اگر چندین کاربر به طور همزمان نظر ارسال کنند، این می تواند سرعت سایت شما را کم کند.

پس شما باید مطمئن شوید که ارائه دهنده میزبانی وردپرس شما از پس آن برمی آید.

شما بسته به نیاز خود میتوانید یکی از پلن های هاست مخصوص وردپرس آذردیتا را خریداری کنید.

هاست مخصوص وردپرس سازگاری بسیار بالایی در سرور برای نصب و کارکرد وردپرس وجود دارد و تمامی مشکلات مربوط با Max Post Size و Max Upload Size و همچنین مموری لیمیت در این هاست رفع شده است. همچنین تمامی توابع و پلاگین های مورد نظر فعال می باشد.

هاست مخصوص وردپرس برای میزبانی از سایت های وردپرسی تازه کار طراحی شده و با استفاده از کشینگ چندلایه بر روی سرور هایی قدرتمند، سرعت شما به شدت افزایش خواهد یافت.

۲. به جای Captcha از بررسی دستی نظرات استفاده کنید

افزودن CAPTCHA برای مسدود کردن هرزنامه و اسپم ها، روشی موثر برای مقابله با اسپم کامنت است. با این حال، CAPTCHA کاربر پسند نیست و کاربران عادی را از اظهار نظر منصرف می کند. به جای استفاده از CAPTCHA ، برای تاثیر نظرات در سئوی سایت شما باید هر یک از نظرات را به صورت دستی بررسی و تأیید کنید (در صورت لزوم)

بررسی نظرات نه تنها به شما امکان می دهد هرزنامه را مسدود کنید، بلکه فرصتی را برای شما فراهم می کند تا بیشتر با کاربران خود تعامل داشته باشید.

۳. به کاربران اجازه دهید در نظرات مشترک شوند

به طور پیش فرض هنگامی که یک کاربر در وب سایت شما نظر می گذارد، باید لینک مربوطه را علامت گذاری و بوک مارک کند تا برگردد و ببیند آیا نظر جدیدی در مورد مقاله وجود دارد یا خیر.

اگر آنها این علامت گذاری را فراموش کنند یا نام وبلاگ شما را از یاد ببرند، پس احتمالاً دیگر هرگز باز نخواهند گشت.

می توانید به کاربران فرصت دهید مشترک نظرات پست های وردپرسی شما باشند. به این ترتیب آنها می توانند در صورت وجود نظر جدید، بلافاصله اعلان دریافت کنند. این امر باعث افزایش قابل توجه بازدیدهای صفحه و تعداد نظرات شما در وب سایت شما می شود.

get more comments on wordpress site01 - چگونه نظرات بیشتری در سایت دریافت کنیم | تاثیر نظرات در سئوی سایت

۴- در مورد پاسخ های به نظر کاربر به او اطلاع دهید

هنگامی که یک کاربر در سایت شما نظر می دهد، هیچ راهی برای او وجود ندارد تا بفهمد کسی به نظر وی پاسخ داده است یا خیر. آنها باید صفحه را علامت گذاری و بوک مارک کنند و بعداً از آن بازدید کنند که اکثر کاربران این کار را نمی کنند.

پس شما به راحتی می توانید به کاربران اجازه دهید در نظرات مشترک شوند. به این ترتیب وقتی کسی به نظر انها پاسخ دهد، فقط یک ایمیل اعلان دریافت می کنند.

اگر پاسخ دادن به بیشتر نظرات کاربران در سایت خود را به عنوان عادت ایجاد کرده اید، این امر می تواند جامعه ای بسیار جذاب را در اطراف وبلاگ شما ایجاد کند.

۵. ابتدا جدیدترین نظرات را نشان دهید

به طور پیش فرض وردپرس جدیدترین نظر را در پایین لیست نظرات نشان می دهد. اکنون اگر در مورد یک پست نظرات زیادی دارید، کاربران قدیمی ترین نظرات را در بالای صفحه مشاهده می کنند که این را می توان به راحتی در وردپرس تغییر داد.

به سادگی به بخش تنظیمات » گفتگو از پیشخوان وردپرس خود وارد شوید.

همچنین میتوانید با وارد شدن به آدرس https://site.com/wp-admin/options-discussion.php مستقیما به بخش مورد نظر وارد شوید. (بجای site.com آدرس سایت خود را وارد نمایید)

از صفحه جدید بازشده باید بر روی نوار کشویی عبارت “نمایش دیدگاه‌های … در هر صفحه” کلیک کنید و آن را بر روی “تازه تر” قرار دهید.

get more comments on wordpress site02 - چگونه نظرات بیشتری در سایت دریافت کنیم | تاثیر نظرات در سئوی سایت

سپس در انتهای صفحه بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید تا تغییرات ثبت شوند.

۶. نظرات پست های قدیمی را فعال کنید

بیشتر وبلاگ نویسان برای کاهش هرزنامه در نظرات، نظرات مربوط به پست های قدیمی را غیرفعال می کنند. با این حال، کاربران زیادی وجود دارند که ممکن است بخواهند در مورد این پست ها نظر دهند.

از آنجا که شما در حال حاضر از بررسی دستی نظرات استفاده می کنید، می توانید با خیال راحت نظرات مربوط به پست های قدیمی را فعال کنید.

به سادگی به بخش تنظیمات » گفتگو از پیشخوان وردپرس خود وارد شوید.

همچنین میتوانید با وارد شدن به آدرس https://site.com/wp-admin/options-discussion.php مستقیما به بخش مورد نظر وارد شوید. (بجای site.com آدرس سایت خود را وارد نمایید)

به پایین صفحه اسکرول کنید و از بخش “دیگر تنظیمات دیدگاه‌ها” و علامت کنار کادر “بستن خودکار دیدگاه‌ها در نوشته‌های قدیمی‌تر از … روز” را بردارید.

۷. نظرات برتر خود را به نمایش بگذارید

یک روش خوب برای تشویق و قدردانی از وفادارترین کاربران خود برجسته کردن نظرات برتر است. این به کاربران نشان می دهد که آنها بخشی از جامعه وبلاگ شما هستند و شما از تلاش آنها برای دادن نظر مفید خود قدردانی می کنید.

به سادگی افزونه Top Commenters Widget را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، به صفحه Appearance » Widgets بروید و ابزارک Top Commenters را به یک نوار کناری وبسایت اضافه کنید.

get more comments on wordpress site03 - چگونه نظرات بیشتری در سایت دریافت کنیم | تاثیر نظرات در سئوی سایت

۸. نمایش نظرات اخیر

وقتی کاربران به صفحه اصلی شما نگاه می کنند، نمی دانند در بخش نظرات وبلاگ شما چه اتفاقی می افتد. به عنوان مثال، ممکن است یک بحث داغ در مورد یک پست جدید وجود داشته باشد که در آن یک کاربر ممکن است بخواهد نظر خود را بدهد.

شما می توانید با نمایش نظرات اخیر در سایت خود، فرصتی را برای کاربران فراهم کنید تا به بحث های فعلی نگاه کنند.

نگران نباشید، به نمایش » ابزارک ها بروید و برای تاثیر نظرات در سئوی سایت ، ابزارک آخرین نظرات را به یک نوار کناری در سایت خود اضافه کنید.

۹. اجازه دادن به کاربران برای ارزیابی و به اشتراک گذاری نظرات

سیستم پیش فرض ارسال نظر در وردپرس ساده است. این عناصر اجتماعی، گیمیفیکیشن و تعامل کاربر با یک بستر مدرن را ندارد. با این وجود می توانید با استفاده از افزونه ها به راحتی این ویژگی ها را در وردپرس اضافه کنید.

به سادگی افزونه De:comments را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، این افزونه سیستم نظرات وردپرس را به زیبایی به یک بستر بحث بسیار جذاب تبدیل می کند.

get more comments on wordpress site04 - چگونه نظرات بیشتری در سایت دریافت کنیم | تاثیر نظرات در سئوی سایت

۱۰. هنگام تأیید نظر کاربران را مطلع کنید

هنگامی که یک کاربر نظر خود را در مورد وبلاگ شما ارسال می کند، وردپرس به او نشان می دهد که نظر وی در انتظار بررسی است. کاربران هیچ تصوری در مورد تأیید نظر آنها یا حذف آن و زمان به تایید رسیدن نظر خود ندارند.

شما به سادگی میتوانید کاربر را هنگام تایید نظرشان مطلع کنید، به این صورت هم بازدید از صفحه شما بالا میرود هم تعامل با کاربر برقرار شده است.

به سادگی افزونه Comment Approved را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، برای پیکربندی پلاگین به تنظیمات » Comment Approved بروید.

get more comments on wordpress site05 - چگونه نظرات بیشتری در سایت دریافت کنیم | تاثیر نظرات در سئوی سایت

۱۱. به نظرات کاربران پاسخ دهید

اگر می خواهید نظرات بیشتری دریافت کنید، پس باید به طور فعال در بحث های وب سایت خود شرکت کنید. این بدان معناست که شما باید تا آنجا که ممکن است به نظرات کاربران پاسخ دهید.

به راحتی می توانید با نصب و فعال سازی افزونه DX Unanswered Comments نگاهی به نظراتی بیندازید که می توانید پاسخ دهید. این افزونه به شما امکان می دهد نظراتی را که بی پاسخ هستند فیلتر و مشاهده کنید.

امیدواریم این مقاله در دریافت نظرات بیشتر در وبسایت وردپرس به شما کمک کند نظرات بیشتری را در مورد وبلاگ وردپرس خود دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا