آذردیتااخبار

انتقال کامل یک سرور مجازی

دغدغه اصلی صاحبتان سرور و مدیران سیستم های کلان، نحوه انتقال سرور مجازی لینوکس یا ویندوز و به طور کلی ماشین مجازی سازی شده بدون ایجاد هرگونه تداخل و اختلال برروی داده و اطلاعات برروی آن سرور مجازی می باشد، به همین دلیل برای صاحبان سرور مجازی بسیار مهم است که سایت ها، کنترل پنل، تنظیمات طاقت فرسا ، عملیات مدیریتی برروی سرور مجازی و اطلاعاتی از قبیل فایل ها، بانک های اطلاعاتی، ایمیل ها و … به صورت کامل، دقیق و مشابه منتقل گردد و مشکلی در راه اندازی سرور مجازی جدید با اطلاعات قدیمی وجود نداشته باشد.

انقلابی در انتقال سرور مجازی

آذردیتا ابزار گوناگون و مدرن و تجربه و دانش فنی همکاران ما در میزبان پایتخت در زمینه تکنیک و تکنولوژی مجازی سازی این امکان را فراهم کرده است که سرور مجازی شما بدون هیچگونه نگرانی به بستر آذردیتا منتقل گردد.

نگران از بین رفتن اطلاعات در زمان انتقال هستید ؟

نگرانی دوم از قطعی سرور در زمان انتقال می باشد که راهکار انتقال آذردیتا بدین صورت است که سرور به سرور و کاملا روشن به روشن اطلاعات منتقل می گردد یعنی سرور مجازی قبلی شما روشن، فعال و در حال کار است و تداخلی در کارکرد آن ایجاد نمی گردد و آذردیتا سروری با داده های مشابه در اختیار شما قرار می دهد.

عملیات انتقال داده ها و فایل های روی سرور مجازی زمان بر است و به طور حتم در زمان انتقال اطلاعات برخی از اطلاعات تغییر می کنند، آذردیتا برای این موضوع نیز راهکار خاصی در اختیار دارد که به صورت آنی و لحظه ای هر دو سیستم یعنی سرور مجازی قدیمی و جدید شما را با هم Synchorinze می کند تا کوچکترین اختلافی بین دو سرور از لحاظ فایل ها و اطلاعات وجود نداشته باشد.

انتقال روشن به روشن سرور مجازی

آیا می دانید تیم فنی آذردیتا سرور مجازی فعال شما را در هر بستری به صورت روشن و کاملا شبیه سازی شده به همراه کلیه داده، اطلاعات و تنظیمات به بستر خود منتقل می کند؟

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا