سیستم مدیریت محتواوردپرس

بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس

مقایسه 6 تا از بهترین افزونه های فایروال برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس و برای وب سایت خود هستید؟ افزونه های فایروال برای وردپرس از وب سایت شما در برابر حملات هک، بی رحمانه و حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS) محافظت می کنند.

در این مقاله از وبلاگ آذردیتا، بهترین پلاگین های فایروال وردپرس و معایب و مزایای در برابر یکدیگر را با هم مقایسه می‌کنیم؛ پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

افزونه فایروال وردپرس چیست؟

یک افزونه فایروال وردپرس (همچنین به عنوان فایروال برنامه های کاربردی وب یا WAF نیز شناخته می شود)، به عنوان سپر بین وب سایت شما و تمام ترافیک ورودی عمل می کند. این فایروال های برنامه کاربردی وب ترافیک وب سایت شما را کنترل می کنند و بسیاری از تهدیدات امنیتی رایج را قبل از رسیدن به سایت وردپرس شما مسدود می کنند.

گذشته از اینکه امنیت وردپرس شما را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد، اغلب این فایروال ها، وب سایت شما را نیز سرعت می بخشند و عملکرد را افزایش می دهند.

دو نوع متداول پلاگین فایروال وردپرس موجود است.

  1. DNS Level Website Firewall فایروال وب سایت سطح DNS – این فایروال ها ترافیک وب سایت شما را از طریق سرورهای پروکسی ابری خود هدایت می کنند. این به آنها اجازه می دهد که فقط ترافیک واقعی را به سرور وب شما ارسال کنند.
  2. Application Level Firewall فایروال سطح برنامه – این افزونه های فایروال، ترافیک را زمانی که به سرور شما می رسد، اما قبل از بارگیری اکثر اسکریپت های وردپرس بررسی می کنند. این روش به اندازه فایروال سطح DNS در کاهش بار سرور کارآمد نیست.

ما استفاده از فایروال سطح DNS را توصیه می کنیم زیرا آنها در شناسایی ترافیک واقعی وب سایت در مقابل درخواست های بد فوق العاده خوب هستند.

آنها این کار را با ردیابی هزاران وب سایت، مقایسه روندها، جستجوی بات نت ها، IP های بد شناخته شده و مسدود کردن ترافیک صفحاتی که کاربران شما معمولاً هرگز درخواست نمی کنند، انجام می دهند.

ناگفته نماند، فایروال های وب سایت در سطح DNS به طور قابل توجهی بار روی سرور میزبان وردپرس شما را کاهش می دهند که باعث می شود وب سایت شما خراب نشود.

با این حال، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های فایروال وردپرس که می توانید برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید، بیندازیم.

۱. Sucuri

introduction of the best security plugin for wordpress 01 - بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس

Sucuri شرکت پیشرو در زمینه امنیت وب سایت برای وردپرس است. آنها فایروال سطح DNS، جلوگیری از نفوذ و brute force و همچنین خدمات حذف بدافزار و لیست سیاه را ارائه می دهند.

تمام ترافیک وب سایت شما از طریق سرورهای CloudProxy آنها می رود که در آن هر درخواست اسکن می شود. ترافیک قانونی مجاز به عبور است و همه درخواست های مخرب مسدود می شوند.

Sucuri همچنین عملکرد وب سایت شما را با کاهش بار سرور از طریق بهینه سازی کش، شتاب وب سایت و Anycast CDN (همگی شامل) بهبود می بخشد. این وب سایت شما را در برابر تزریق SQL، XSS، RCE، RFU و تمام حملات شناخته شده محافظت می کند.

راه اندازی WAF آنها بسیار آسان است. شما باید یک رکورد DNS A به دامنه خود اضافه کنید و آنها را به جای وب سایت خود به CloudProxy Sucuri معرفی کنید.

۲. MalCare

introduction of the best security plugin for wordpress 02 - بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس

بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس در لیست ما از نظر تیم آذردیتا، MalCare می باشد.

MalCare یکی دیگر از افزونه های امنیتی برتر وردپرس است و یکی از بهترین فایروال های برنامه وب را برای وب سایت های وردپرسی ارائه می دهد. این امنیت نقطه پایانی را فراهم می کند و تهدیدات را قبل از رسیدن به سایت شما منحرف می کند.

MalCare یک فایروال مبتنی بر پلاگین است که نصب آن را بسیار آسان می کند. برخلاف فایروال های مبتنی بر DNS که نیاز به تغییر تنظیمات پیکربندی دارند، می توانید MalCare را با چند کلیک ساده نصب کنید.

اکثر فایروال های رایگان برنامه های وب دارای قوانین عمومی برای شناسایی تهدیدات هستند که به بسیاری از حملات اجازه عبور می دهد. اما، MalCare یک فایروال وردپرس بلادرنگ با قوانین تخصصی برای جلوگیری از بدترین حملات ارائه می دهد.

علاوه بر این، MalCare دارای یک ویژگی محافظت از ربات عالی است که از حمله ربات‌های brute force، ربات‌های scraper، ربات‌های هرزنامه و موارد دیگر به سایت شما جلوگیری می‌کند.

۳. Cloudflare

introduction of the best security plugin for wordpress 03 - بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس

Cloudflare بیشتر به دلیل خدمات CDN رایگان خود که شامل حفاظت اولیه DDoS نیز می شود، شناخته شده است. با این حال، طرح رایگان آنها شامل فایروال برنامه وب سایت نمی شود. برای WAF، باید برای برنامه Pro آنها ثبت نام کنید.

Cloudflare همچنین یک فایروال سطح DNS است که به این معنی است که ترافیک شما از شبکه آنها عبور می کند. این کار عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد و در صورت ترافیک غیرمعمول بالا، زمان خرابی را کاهش می دهد.

طرح Pro فقط شامل محافظت DDoS در برابر حملات لایه ۳ می شود. برای محافظت در برابر حملات پیشرفته DDoS لایه ۵ و ۷، حداقل به طرح تجاری آنها نیاز دارید.

Cloudflare مزایای خود را دارد که شامل CDN، حافظه پنهان و شبکه بزرگتری از سرورها می شود. نکته منفی این است که آنها اسکن های امنیتی سطح برنامه، محافظت از بدافزار، حذف لیست سیاه یا اعلان ها و هشدارهای امنیتی را ارائه نمی دهند. آنها همچنین سایت وردپرس شما را برای تغییرات فایل و سایر تهدیدات امنیتی رایج وردپرس کنترل نمی کنند.

۴. Wordfence Security

introduction of the best security plugin for wordpress 04 - بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس

Wordfence یک افزونه امنیتی محبوب وردپرس با فایروال برنامه داخلی وب سایت است. این سایت وردپرس شما را از نظر بدافزار، تغییرات فایل، تزریق SQL و موارد دیگر زیر نظر دارد. همچنین از وب سایت شما در برابر حملات DDoS و brute force محافظت می کند.

Wordfence یک فایروال در سطح برنامه است که به این معنی است که فایروال روی سرور شما راه اندازی می شود و پس از رسیدن به سرور شما اما قبل از بارگیری وب سایت شما، ترافیک بد مسدود می شود.

این کارآمدترین راه برای جلوگیری از حملات نیست. تعداد زیاد درخواست های بد همچنان بار روی سرور شما را افزایش می دهد. از آنجایی که Wordfence یک فایروال در سطح برنامه است، یک شبکه تحویل محتوا (CDN) ندارد.

Wordfence با اسکن های امنیتی درخواستی و همچنین اسکن های برنامه ریزی شده ارائه می شود. همچنین به شما این امکان را می دهد که به صورت دستی ترافیک را کنترل کرده و IP های مشکوک را مستقیماً از ناحیه مدیریت وردپرس خود مسدود کنید.

۵. Jetpack

introduction of the best security plugin for wordpress 05 - بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس

Jetpack یک افزونه محبوب وردپرس است که دارای مجموعه ای از ویژگی ها از جمله امنیت وردپرس و پشتیبان گیری است. مشابه Wordfence، Jetpack یک فایروال در سطح برنامه است که به این معنی است که ترافیک بد پس از رسیدن به سرور میزبان وردپرس شما مسدود می شود.

طرح رایگان آنها محافظت بسیار اساسی از نیروی brute force و نظارت بر زمان خرابی را ارائه می دهد. برای باز کردن پشتیبان گیری خودکار روزانه و فیلتر خودکار هرزنامه، باید حداقل به برنامه شخصی ارتقا دهید.

با این حال، برای باز کردن قفل اسکن خودکار بدافزار و رفع‌های امنیتی، که ارائه‌دهندگانی مانند Sucuri ارائه می‌دهند، باید در برنامه حرفه‌ای Jetpack باشید.

از آنجایی که Jetpack مجموعه بزرگی از ویژگی ها را ارائه می دهد، برچسب قیمت آن را به گزینه ای بسیار مقرون به صرفه تبدیل می کند. اما، برای یک فایروال امنیتی واقعی، بهتر است از Sucuri یا MalCare استفاده کنید.

۶. BulletProof Security

introduction of the best security plugin for wordpress 06 - بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس

BulletProof Security یکی دیگر از افزونه های محبوب امنیتی و فایروال وردپرس است. این دارای یک فایروال سطح برنامه داخلی، امنیت ورود به سیستم، پشتیبان گیری از پایگاه داده، حالت نگهداری و چندین ترفند امنیتی برای محافظت از وب سایت شما است.

امنیت BulletProof تجربه کاربری خیلی خوبی را ارائه نمی دهد و بسیاری از مبتدیان ممکن است در درک کاری که باید انجام دهند مشکل داشته باشند. ولی این افزونه همراه با یک جادوگر راه اندازی است که به طور خودکار فایل های htaccess وردپرس شما را به روز می کند و محافظت از فایروال را فعال می کند.

این یک اسکنر فایل برای بررسی کدهای مخرب در وب سایت شما ندارد. نسخه پولی این افزونه ویژگی های اضافی برای نظارت بر نفوذ و فایل های مخرب در پوشه آپلود وردپرس شما ارائه می دهد.

نتیجه گیری

پس از مقایسه دقیق همه این افزونه های فایروال محبوب وردپرس، ما معتقدیم که Sucuri بدون شک بهترین محافظت از دیوار آتش است که می توانید برای سایت وردپرس خود دریافت کنید.

این بهترین فایروال سطح DNS با جامع ترین ویژگی های امنیتی است که به شما آرامش کامل می دهد. علاوه بر این، افزایش عملکردی که از CDN آنها دریافت می کنید بسیار چشمگیر است.

همچنین MalCare از نظر قیمت و ارزشی که ارائه می دهد، در رتبه دوم لیست ما قرار دارد.

شاید این مقاله نیز برای شما نیز کاربردی باشد : بهترین روش افزایش سرعت سایت وردپرس ۲۰۲۴| هاست مخصوص وردپرس

یکی دیگر از مجموعه آموزش وردپرس درباره بررسی و معرفی بهترین افزونه امنیتی برای وردپرس به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش به جهت یادگیری و شناخت بهترین فایروال های وردپرس ، برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ اگر شما نیز توضیحی تکمیلی تر درباره ارتقای امنیت سایت می شناسید که مفید باشد میتوانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا با نام شما این مقاله بروزرسانی گردد؛ همچنین ممکن است مقاله افزونه برتر برای سئو سایت وردپرسی در سال ۲۰۲۴ نیز برای شما کاربردی و مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا