سیستم مدیریت محتواوردپرس

بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

معرفی 7 افزونه WooCommerce AI برای وب سایت وردپرس شما

آیا به دنبال بهترین افزونه های هوش مصنوعی ووکامرس برای بهبود فروشگاه آنلاین وردپرسی خود هستید؟ پس، به خواندن این مقاله از وبلاگ آذردیتا ادامه دهید!

اگر محصول یا خدماتی برای فروش دارید، ایجاد یک فروشگاه آنلاین کاری بعدی است که باید انجام دهید. یک CMS محبوب مانند وردپرس و افزونه ای مانند ووکامرس راه اندازی یک فروشگاه آنلاین را آسان می کند.

اما چگونه می توان بیشتر بفروشیم و درآمد کلی را افزایش دهیم؟

پلاگین ها و استراتژی های مناسب می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. اگر می خواهید از قدرت هوش مصنوعی استفاده کنید و آن را با فروشگاه آنلاین خود ترکیب کنید، به خواندن این پست ادامه دهید. در اینجا، ما هفت تا از بهترین افزونه های AI را برای افزایش فروش در ووکامرس به شما نشان خواهیم داد.

در دنیای همیشه در حال توسعه تجارت الکترونیک، رقابتی ماندن کسب‌وکارها مستلزم استفاده از فناوری‌های پیشرفته است. هوش مصنوعی (AI) به یک تغییر دهنده بازی در این زمینه تبدیل شده است و راه حل های نوآورانه ای را برای بهبود تجربیات کاربر، بهینه سازی فرآیندها و افزایش فروش ارائه می دهد. اگر یک وب سایت وردپرسی را با WooCommerce اجرا می کنید، یکپارچه سازی پلاگین های هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند از منحنی جلوتر بمانید.

از این رو، افزونه‌های هوش مصنوعی می‌توانند مکمل خوبی برای بهینه‌سازی صفحات محصول WooCommerce شما باشند. قبل از شروع مقاله، بیایید ببینیم که چرا استفاده از افزونه‌های هوش مصنوعی WooCommerce خوب است.

چرا باید از پلاگین های هوش مصنوعی ووکامرس استفاده کنیم؟

این روزها هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) قدرتمندتر شده است. ابزارهایی مانند ChatGPT و Bard در حال پیشرفت بسیار زیادی هستند و در هنگام پردازش داده ها دقیق تر و دقیق تر می شوند.

بنابراین، شما باید از افزونه‌های هوش مصنوعی WooCommerce برای همگام شدن با رقبا استفاده کنید. شما می دانید که اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، رقابت کوچک نخواهد بود. از آنجایی که شما یک تجارت مشتری محور را اداره می کنید، حفظ ابزار و استراتژی های مناسب ضروری است.

افزونه های هوش مصنوعی وردپرس در این مقاله به شما در بهبود فروشگاه آنلاین کمک می کند. با ابزارها، می توانید برخی از کارها را خودکار کنید و بهره وری کلی را بهبود بخشید. یکی دیگر از مزایای این افزونه‌های هوش مصنوعی WooCommerce این است که می‌توانند به شما در نوشتن توضیحات بهتر محصول کمک کنند و در سئو به شما کمک می‌کنند تا حداکثر دید را داشته باشید.

به علاوه، اگر وبلاگی متصل به فروشگاه WooCommerce خود دارید، می توانید از این افزونه ها برای تولید مقالات استفاده کنید.

اکنون می دانید که چرا استفاده از افزونه های هوش مصنوعی WooCommerce خوب است. در مرحله بعد، بیایید به هسته مقاله برویم، جایی که ما هفت افزونه برتر هوش مصنوعی ووکامرس را فهرست می کنیم.

افزونه های هوش مصنوعی میتوانند در چه زمینه هایی در وردپرس موثر باشند

  • توصیه های محصول مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند با پیشنهاد محصولات شخصی سازی شده به مشتریان، فروش شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. افزونه های پیشنهاد هوشمند محصول رفتار کاربر و تاریخچه خرید را تجزیه و تحلیل می کند تا پیشنهادات محصول متناسب را ارائه دهد و تجربه خرید را جذاب تر و شهودی تر کند.
  • چت ربات های مجهز به هوش مصنوعی می توانند یک تغییر دهنده بازی برای پشتیبانی و تعامل مشتری باشند. ادغام ربات چت با ووکامرس به شما این امکان را می دهد که به مشتریان کمک فوری ارائه دهید، به سوالات رایج پاسخ دهید و حتی آنها را در فرآیند خرید راهنمایی کنید. این باعث افزایش رضایت کاربر می شود و می تواند منجر به نرخ تبدیل بالاتری شود.
  • بهبود قابلیت جستجو و فیلتر کردن فروشگاه آنلاین با استفاده از هوش مصنوعی شما برای کمک به مشتریان برای یافتن سریع آنچه به دنبال آن هستند ضروری است. افزونه‌های جستجو و فیلتر مبتنی بر هوش مصنوعی از پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشینی برای درک بهتر درخواست‌های کاربر استفاده می‌کنند و در نتیجه نتایج جستجوی دقیق‌تری و تجربه کاربری بهتری به دست می‌آورند.
  • تعیین قیمت مناسب برای محصولات با استفاده از هوش مصنوعی برای به حداکثر رساندن درآمد شما بسیار مهم است. افزونه‌های قیمت‌گذاری پویا مبتنی بر هوش مصنوعی روندهای بازار، قیمت‌های رقبا و رفتار مشتری را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا قیمت محصول شما را در زمان واقعی تنظیم کنند. این تضمین می کند که همیشه قیمت رقابتی را بدون دخالت دستی ارائه می دهید.
  • بازاریابی ایمیلی ابزاری قدرتمند برای افزایش فروش باقی می ماند و هوش مصنوعی می تواند آن را به سطح بالاتری برساند. افزونه های بازاریابی ایمیلی مبتنی بر هوش مصنوعی برای ووکامرس می توانند پایگاه مشتریان شما را تقسیم بندی کنند، محتوای ایمیل را شخصی سازی کنند و در زمان های بهینه پیام ارسال کنند. این امر شانس باز شدن ایمیل های شما و انجام آن را افزایش می دهد.
  • درک نحوه تعامل مشتریان با وب سایت شما برای تصمیم گیری آگاهانه کسب و کار حیاتی است. افزونه‌های هوش مصنوعی ووکامرس که تجزیه‌وتحلیل‌های پیشرفته با استفاده از هوش مصنوعی را ارائه می‌دهند، می‌توانند بینشی در مورد رفتار مشتری ارائه دهند، مانند اینکه کدام محصولات محبوب هستند، کدام صفحات بیشترین بازدید را دارند و مشتریان در کجا از قیف فروش خارج می‌شوند. این داده ها می توانند به شما در بهینه سازی وب سایت و استراتژی های بازاریابی خود کمک کنند.
  • مدیریت کارآمد موجودی می تواند در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند. پلاگین‌های مدیریت موجودی مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند تقاضا را پیش‌بینی کنند، محصولات کند حرکت را شناسایی کنند و فرآیندهای سفارش مجدد را خودکار کنند. این تضمین می کند که همیشه محصولات مناسب را در انبار دارید و خطر انباشته شدن یا تمام شدن اقلام محبوب را کاهش می دهد.

معرفی ۷ افزونه WooCommerce AI برای وب سایت وردپرس شما

۱. افزونه Aiomatic

best woocommerce ai plugins 02 - بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

اولین افزونه از مجموعه بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس را پلاگین AIomatic به خود اختصاص داده است.

آیا می خواهید از هوش مصنوعی برای ایجاد محتوا برای وب سایت خود استفاده کنید؟ با افزونه Aiomatic و پلتفرم هوش مصنوعی مانند OpenAI، می توانید شروع به تولید محتوا برای فروشگاه WooCommerce خود کنید. از GPT 3.5، یا ۴ برای تولید محتوا برای وب سایت خود استفاده کنید. جدا از تولید محتوا، می توانید از Aiomatic برای افزودن یک ربات چت سفارشی به وب سایت خود نیز استفاده کنید.

از آنجایی که افزونه Aiomatic می تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد، می تواند به شما در تولید محتوا با اطلاعات به روز کمک کند. اگر قبلاً مقالاتی را منتشر کرده اید، می توانید از ابزار برای ویرایش و بهبود آنها استفاده کنید. ادغام Aiomatic با OpenAI ساده است. شما فقط باید یک کلید OpenAI API معتبر دریافت کنید و آن را در تنظیمات افزونه قرار دهید.

هنگامی که شما یک فروشگاه WooCommerce را اداره می کنید، Aiomatic در موقعیت های مختلف مفید خواهد بود. این ابزار می تواند با نوشتن برچسب ها و توضیحات منحصر به فرد محصول به شما کمک کند پیام خود را بهتر منتقل کنید. این افزونه برای گوتنبرگ نیز بهینه شده است. بنابراین هیچ مشکل سازگاری وجود نخواهد داشت.

۲. افزونه AI Engine

best woocommerce ai plugins 03 - بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

پلاگین بعدی در لیست بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس های ما افزونه AI Engine است. این یکی از پلاگین های محبوب هوش مصنوعی ووکامرس است که می توانید از آن برای بهبود بهره وری و افزایش فروش استفاده کنید. پس از تکمیل احراز هویت OpenAI و دریافت کلید api می توانید از افزونه استفاده کنید. استفاده از داشبورد بسیار ساده است و با هر گزینه ای عرضه می شود.

پس از احراز هویت، باید گزینه chatbot را بررسی کنید. با استفاده از این ویژگی، می توانید یک ربات چت زنده به قسمت فرانت وب سایت اضافه کنید. همچنین می توانید از چت بات برای تولید تصویر استفاده کنید. زمین بازی هوش مصنوعی یکی دیگر از بخش های قابل توجه است که میتوانید سئوی کلی را بهبود بخشید.

AI Engine می تواند عناوین و گزیده های سفارشی را برای پست های وبلاگ جدید ایجاد کند. در حین مدیریت یک فروشگاه آنلاین، این افزونه در موقعیت های مختلف مفید خواهد بود.

۳. افزونه AI Power

best woocommerce ai plugins 04 - بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

اگر به افزونه هوش مصنوعی دیگری نیاز دارید که از ChatGPT استفاده کند، افزونه AI Power را بررسی کنید. AI Power از فناوری هایی مانند GPT 4، ADA، GPT 4-32K، BABBAGE، GPT 3.5، CURIE، DAVINCI و DALL-E برای عملکرد استفاده می کند. بهترین ویژگی قدرت هوش مصنوعی، نویسنده محتوا و دستیار تصحیح است. با وارد کردن برخی از دستورات، می توانید محتوای طولانی برای وبلاگ خود ایجاد کنید.

با DALL-E و Stable Diffusion می توانید برای پست های وبلاگ خود تصاویر ایجاد کنید. استفاده از مولد تصویر آسان است و زمان و تلاش زیادی را نمی گیرد. اصلی ترین چیزی که اکثر صاحبان فروشگاه های آنلاین عاشق قابلیت WooCommerce Product Writer هستند.

اگر نیاز به نوشتن توضیحات خلاقانه محصول دارید که بازدیدکنندگان وب سایت را به خریداران تبدیل می کند، این ابزار را امتحان کنید. اگر نیاز به تولید انبوه توضیحات محصول ووکامرس دارید، از نویسنده انبوه WooCommerce موجود در ابزار استفاده کنید. AI Power نیز یک افزونه چند زبانه است.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد : ابزار های تست سرعت سایت

۴. افزونه Elementor

best woocommerce ai plugins 05 - بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

با یک افزونه صفحه ساز مانند افزونه Elementor می توانید بدون هیچ زحمتی طرح های خیره کننده ای برای وب سایت خود ایجاد کنید. اگر هوش مصنوعی را با افزونه صفحه ساز ترکیب کنیم چه اتفاقی می افتد؟ این چیزی است که Elementor اخیراً معرفی کرده است. آن‌ها ابزار جدیدی به نام Elementor AI منتشر کرده‌اند که به طراحان وب و صاحبان فروشگاه‌های آنلاین کمک می‌کند تا این کار را به شکلی ساده انجام دهند.

برای استفاده از این ویژگی نیازی به استفاده از هیچ پلاگین اضافی یا وارد کردن کلیدهای API ندارید. هنگامی که ویرایشگر کشیدن و رها کردن Elementor را باز کردید، می توانید گزینه جدیدی را در سمت چپ پنل به نام Elementor AI مشاهده کنید.

با ویژگی جدید، می توانید درخواست ها را وارد کنید و محتوا تولید شود. صاحبان فروشگاه WooCmmerce می توانند از این ویژگی برای ایجاد صفحات فرود سفارشی، توضیحات محصول و غیره استفاده کنند. همچنین می توانید چندین بار پاسخ ها را بازسازی کنید. این حداکثر نرخ تبدیل را تضمین می کند.

علاوه بر محتوا، Elementor AI همچنین می تواند برای فروشگاه آنلاین شما تصاویر تولید کند. توصیه می کنیم برای بهبود نسخه ای که به صفحات فرود و محصول اضافه کرده اید، افزونه Elementor را بررسی کنید.

۵. افزونه Rank Math

best woocommerce ai plugins 06 - بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

با افزونه سئوی مناسب می توانید از سئوی درون صفحه مراقبت کنید. به خصوص زمانی که یک فروشگاه آنلاین دارید، در درجه اول باید سئو را انجام دهید. اگر به دنبال یک افزونه SEO برای کمک به شما در گرفتن نتایج و تبدیل بهتر هستید، افزونه Rank Math را بررسی کنید.

رتبه ریاضی به عنوان چاقوی ارتش سوئیس برای سئو شناخته می شود. این افزونه دارای چندین ویژگی است. برخی از ویژگی های محبوب عبارتند از بهینه سازی حداکثر برای پنج کلمه کلیدی، جادوگر پیکربندی آسان، رابط کاربری تمیز، تجزیه و تحلیل سئو داخلی، هوش مصنوعی محتوا (ابزاری برای تجزیه و تحلیل محتوای شما) و غیره.

Rank Math از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده می کند. پس از اتمام آزمایش، افزونه نشان می دهد که کجا باید آن را بهبود بخشید و چگونه می توانید آن را انجام دهید. هوش مصنوعی محتوا بهترین چیزی است که آنها برای بهینه سازی مقالات و کسب نتایج بهتر در رتبه بندی جستجو دارند. با استفاده از قدرت هوش مصنوعی می توانید ساختار محتوا را بدون هیچ زحمتی بهینه سازی کنید.

ویژگی ردیابی رتبه نیز عالی است. با استفاده از آن می توانید موقعیت کلمات کلیدی را در SERP ها بررسی کنید.

۶. افزونه ShortPixel

best woocommerce ai plugins 07 - بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

داشتن یک فروشگاه ووکامرس کند خوب نیست. از آنجایی که زمان بارگذاری صفحه می تواند بر تجربه کاربر تأثیر بگذارد، توصیه می کنیم سرعت وب سایت را بررسی کرده و تغییرات لازم را انجام دهید. در حالی که تصاویر می توانند زمان بارگذاری صفحه را کاهش دهند، افزونه ShortPixel چیزی برای کمک به بهینه سازی تصویر دارد.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد : راهکار های عالی برای افزایش سرعت سایت

با استفاده از پلاگین ShortPixel می توانید فایل های تصویری خود را فشرده کرده و حجم فایل را بدون افت کیفیت کاهش دهید. این افزونه از یک الگوریتم پیشرفته برای تحقق آن استفاده می کند. بهترین بخش در مورد ShortPixel این است که می تواند بهینه سازی تصویر را خودکار کند. پس از پیکربندی، افزونه می‌تواند تصاویر را در حال حرکت، درست پس از آپلود فایل‌ها در کتابخانه، فشرده کند.

همچنین گزینه ای برای حفظ یا حذف فایل های تصویر اصلی دریافت خواهید کرد. توصیه می‌کنیم فایل‌های اصلی را حذف کنید زیرا می‌توانند روی فضای ذخیره‌سازی کلی دیسک تأثیر بگذارند. جدای از آن، شما همچنین می توانید چندین حالت برای فشرده سازی تصویر دریافت کنید. به این ترتیب می توانید با توجه به نیاز خود بهترین روش بهینه سازی را انتخاب کنید.

۷. افزونه Uncanny Automator

best woocommerce ai plugins 08 - بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس

هنگام اتصال بین برنامه های داخل فروشگاه ووکامرس خود، باید افزونه Uncanny Automator را بررسی کنید. این یکی از بهترین ابزارها برای بهبود بهره وری و رضایت مشتری در فروشگاه آنلاین شما خواهد بود. در اینجا موقعیتی وجود دارد که می توانید این ابزار را مفید بیابید.

پس از انجام فروش ووکامرس، می توانید فروش را در یک برگه گوگل ثبت کنید. به طور پیش فرض، وردپرس یا ووکامرس این ویژگی را ندارند. شما می توانید با کمک Uncanny Automator’s WooCommerce و ادغام Google sheet این اتفاق را بیابید. بهترین بخش این است که برای ایجاد این ادغام ها نیازی به نوشتن یک خط کد ندارید.

می توانید بیش از ۱۰۰ ادغام را در ابزار مشاهده کنید. از آنجایی که افزونه دارای تیم پشتیبانی عالی نیز می باشد، در صورتی که فرآیند یکپارچه سازی مطابق انتظار کار نمی کند، می توانید از آنها کمک بگیرید. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه Uncanny Automator پشتیبانی از چند سایت است. شما می توانید از این افزونه در هر چند سایتی بدون ایجاد مشکل استفاده کنید.

نتیجه گیری

از آنجایی که فناوری در حال رشد است، باید چیزهای جدیدی را برای بهبود کسب و کار خود آزمایش کنید. هنگام مدیریت یک شرکت مشتری محور مانند یک فروشگاه آنلاین، باید از ابزارهای مناسب برای کمک به بهبود فروش یا تبدیل استفاده کنید.

گنجاندن افزونه‌های هوش مصنوعی در وب‌سایت وردپرس مبتنی بر ووکامرس می‌تواند عملیات تجارت الکترونیک شما را متحول کند. از توصیه های شخصی سازی شده محصول گرفته تا چت ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی و بهینه سازی قیمت پویا، این افزونه ها طیف گسترده ای از مزایای را هم برای شما و هم برای مشتریانتان ارائه می دهند.

با پذیرش هوش مصنوعی، می توانید تجربیات کاربر را افزایش دهید، فروش را افزایش دهید و در دنیای همیشه در حال تحول خرده فروشی آنلاین رقابتی بمانید. بنابراین، در کشف این راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی تردید نکنید و فروشگاه WooCommerce خود را به ارتفاعات جدیدی ببرید.

در این مقاله، ما هفت تا از بهترین ابزار هوش مصنوعی WooCommerce را که باید امتحان کنید را به شما نشان داده ایم. در حالی که تولید محتوا و تصویر وظیفه اصلی شماست، Aiomatic، AI Engine یا AI Power را امتحان کنید. همه این افزونه ها می توانند به شما در ایجاد پست های وبلاگ یا توضیحات محصول برای فروشگاه خود کمک کنند.

بررسی کنید که چه زمانی نیاز به طراحی صفحات محصول سفارشی دارید و همچنان از هوش مصنوعی برای صفحات فرود استفاده می کنید. المنتور را بررسی کنید. برای کارهای سئو، از Rank Math استفاده کنید. ShortPixel و Uncanny Automator به شما کمک می کنند تا تصاویر را بهینه کنید و اقدامات وردپرس را خودکار کنید. پس بر اساس نیاز خود، می توانید یک افزونه را انتخاب کنید.

 

یکی دیگر از مجموعه آموزش های وردپرس به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش به جهت یادگیری و شناخت بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای ووکامرس ، برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ اگر شما نیز افزونه ای مبتنی بر هوش مصنوعی برای ووکامرس می‌دانید که در لیست بالا ذکر نشده است میتوانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا با نام شما این مقاله بروزرسانی گردد؛ همچنین ممکن است مقاله ۵ افزونه برتر برای سئو سایت وردپرسی در سال ۲۰۲۳ نیز برای شما کاربردی و مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا