آموزش های سی پنلمیزبانی وب

آموزش Forward کردن ایمیل‌ها در Cpanel

فوروارد ایمیل ها در سی پنل

اگر قصد دارید یک کپی از ایمیلهای دریافت شده در هاست خود را در ایمیل اکانتهای دیگری مانند yahoo ،gmail و … دریافت کنید مراحل توضیح داده شده در آموزش زیر را در سیپنل انجام دهید.

ابتدا وارد سی پنل شوید سپس از بخش EMAIL روی Forwarders کلیک کنید.

Forwarders1 1 - آموزش Forward کردن ایمیل‌ها در Cpanel

پس از ورود از قسمت Create an Email Account Forwarder روی گزینه Add Forwarder کلیک نمایید.

Forwarders2 1 - آموزش Forward کردن ایمیل‌ها در Cpanel

در صفحه Add a New Forwarder فیلدها را طبق توضیحات زیر پر کنید.

Forwarders3 1 - آموزش Forward کردن ایمیل‌ها در Cpanel

Address to Forward :در این فیلد پیشوند آدرس ایمیلی که در هاست ایجاد نموده اید و قصد دارید آن را به ایمیل دیگر فروارد کنید را وارد نمایید، مانند info.

Domain :در این قسمت باید آدرس دامنه وب سایت خود را انتخاب کنید و اگر در هاست، پارک دامین و ادآن دامین داشته باشید این منو کشویی فعال می شود و میتوانید دامین مورد نظر را که ایمیل آن را ایجاد نموده اید را انتخاب کنید .
Forward to Email Address :آدرس ایمیل مورد نظر خود که از این پس تمایل دارید تمام ایمیل های اکانت سی پنل به آن ارسال شود را وارد کنید.
Discard and send an error to the sender : اگر این گزینه رو تیک دار کنید دیگر هرکس که به آدرس ایمیل شما ایمیل ارسال نماید بلافاصله یک ایمیل با محتوای ( ایمیل شما با خطا مواجه شد و ایمیل شما دریافت نشد را دریافت میکند ) داخل فیلد Failure Message هم میتوانید پیغام خطا رو به صورت اختصاصی وارد نمایید .این مورد معمولا زمانی استفاده می شود که آدرس ایمیل شما تغییر کرده باشد و میخواهید به کاربران خود اطلاع رسانی لازم را انجام دهید مثلا میتوان نوشت این آدرس ایمیل دیگر فعال نیست،در هر صورت در این آموزش نیازی به فعال کردن این قسمت نیست تنها بخش مورد نظر تشریح شد تا در صورت لزوم از آن استفاده نمایید .
در نهایت روی دکمه Add forwarder کلیک نمایید

با انجام مراحل ذکر شده فروارد برای شما ست شده و کپی ایمیل های خود را در ایمیل ثبت شده دریافت خواهید کرد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا