سیستم مدیریت محتواوردپرس

بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس – ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

5 تا از بهترین افزونه های ورود و ثبت نام در وردپرس

آیا به دنبال راهی برای ثبت نام کاربران در سایت وردپرس خود و یا شخصی سازی آن با استفاده از بهترین افزونه ثبت نام و ورود در وردپرس هستید؟ فرم های ثبت نام و ورود به کاربران شما امکان می دهد برای ارسال نظر ، افزودن پست ، دسترسی به محتوای برتر و موارد دیگر حساب ایجاد کنند.

در این مقاله از وبلاگ آذردیتا ، ما بهترین افزونه های ثبت نام و ورود کاربران در وردپرس را که می توانید در سایت خود استفاده کنید، به اشتراک خواهیم گذاشت؛ پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

چرا باید از افزونه ثبت نام و ورود کاربران در وردپرس استفاده کنیم

با استفاده از یک افزونه ثبت نام و ورود کاربران در وردپرس راهی برای ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت به بازدید کنندگان شما ارائه می شود.

وردپرس قابلیت داخلی را برای کمک به شما در مدیریت ثبت نام کاربران دارد، اما کاملاً محدود است و به کاربران امکان دسترسی به قسمت پیشخوان سایت شما را می دهد.

با استفاده از یک افزونه ثبت نام و ورود در وردپرس ، می توانید فرم های ثبت نام و ورود به سیستم را ایجاد کنید، به راحتی نقش های کاربر را شخصی سازی کنید و …

این به شما امکان انعطاف و کنترل بیشتر بر روی کل مراحل ثبت نام کاربر را می دهد. به علاوه، امنیت آن بیشتر است و می تواند به شما کمک کند حساب های هرزنامه و اسپمر را نیز متوقف کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که نیاز میشود کاربران در سایت شما ثبت نام کنند مثل :

  • از کاربران بخواهید برای دسترسی به محتوای برتر یا VIP مخصوص اعضا، ثبت نام کنند.
  • ایجاد یک فروشگاه آنلاین (تجارت الکترونیک)
  • به کاربران اجازه دهید بدون دسترسی به پیشخوان مدیریت، پست های مهمان را ثبت و ارسال کنند
  • یک انجمن آنلاین مخصوص اعضا سایت ایجاد کنید
  • به کاربران ثبت نام شده تخفیف و کوپن بدهید
  • کاربران برای ثبت نظر و سایز اقدامات نیاز به عضویت در سایت داشته باشند
برای راهنمایی دقیق در مورد نصب و فعال سازی افزونه های وردپرسی می توانید راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را مشاهده کنید.

خب، حال بیایید باهم نگاهی به ۵ تا از بهترین افزونه های ورود و ثبت نام در وردپرس کنیم.

۱. افزونه WPForms

best wordpress user registration plugins 01 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

افزونه WPForms بهترین پلاگین ساخت فرم تماس با وردپرس است. فوق العاده یوزر فرندلی برای مبتدیان است و بیش از ۴ میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند.

نسخه رایگان این افزونه دارای ویژگی های فرم تماس مانند فیلد های ساده ساخت فرم ، محافظت در برابر هرزنامه و اسپم با قابلیت تایید ایمیل ، اعلان های ایمیل و … است. با این حال، برای ایجاد یک صفحه ثبت نام کاربر سفارشی ، به نسخه pro همراه با addon فرم ثبت نام و ورود کاربر نیاز دارید.

این افزونه به شما امکان می دهد تا به سرعت فرم های ثبت نام کاربر و ورود به سیستم را ایجاد کنید.

best wordpress user registration plugins 02 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

۲. افزونه Formidable Form Builder

best wordpress user registration plugins 03 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

Formidable Forms پیشرفته ترین فرم ساز وردپرس در بازار است. این فراتر از فرم های تماس اولیه است و بیشتر یک راه حل مبتنی بر فرم است. این بدان معنی است که می توانید از رابط کشیدن و رها کردن (drag and drop) برای ایجاد فرم های پیشرفته مانند نظرسنجی ، آزمون ها ، فرم های پرداخت و غیره استفاده کنید.

همچنین به شما امکان می دهد لیست های تابلوی شغلی و کاریابی ، دایرکتوری ها ، ماشین حساب های هوشمند ، انواع گزینه های پیشرفته از جمله صفحات تنظیم مجدد رمز عبور سفارشی ، پر کردن خودکار فرم ها با داده های کاربر و … را ایجاد کنید.

best wordpress user registration plugins 04 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

۳. افزونه MemberPress

best wordpress user registration plugins 05 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

MemberPress بهترین افزونه عضویت در وردپرس است. استفاده از آن بسیار آسان است و به تمام ویژگی های لازم برای ایجاد سایت عضویت در وردپرس مجهز است.

هنگامی که افزونه را تنظیم کردید، فعال کردن ثبت نام سفارشی و کاستومایز کاربر فقط با چند کلیک انجام می شود. این افزونه به طور خودکار موارد با تشکر از شما ، حساب و صفحات ورود به سیستم ، عضویت را ایجاد می کند.

فراتر از ثبت سریع کاربران جدید، دارای ویژگی های پیشرفته مدیریت کاربر است که به شما امکان می دهد کاربران موجود خود را ببینید، مرتب سازی بر اساس تاریخ و حتی پروفایل های آنها را ویرایش کنید. حتی می توانید ایمیل های خوش آمد گویی خودکار را برای کاربران جدید تنظیم کرده یا آنها را به صفحه خوشامد گویی هدایت کنید.

همچنین ادغام MemberPress با WooCommerce از طریق یک افزونه شخص ثالث آسان است.

با این کار می توانید یک فروشگاه تجارت الکترونیکی فقط برای اعضا سایت ایجاد کنید، فرم های ثبت نام WooCommerce ایجاد کنید. جالب است بدانید بسیاری از دارندگان وب سایت ها از MemberPress برای ایجاد و فروش دوره های آنلاین استفاده می کنند.

۴. افزونه WP User Manager

best wordpress user registration plugins 06 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

WP User Manager یک افزونه رایگان قابل تنظیم برای ثبت نام کاربر در وردپرس است. این پلاگین به شما امکان می دهد فرم های ساده ثبت نام کاربر ایجاد کنید. این افزونه بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان کنترل کامل صفحات ثبت نام کاربران در وردپرس را می دهد.

best wordpress user registration plugins 07 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

شما می توانید فرم های ثبت نامی را که ایجاد کرده اید با کد کوتاه یا شورت کد ها به سایت خود اضافه کنید.

ویژگی های دیگری را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد صفحات پروفایل کاربر را اضافه کنید ، ایمیل های جدید ثبت نام کاربر را ارسال کنید ، دایرکتوری اعضای خود را نمایش دهید و محدودیت های محتوا را تنظیم کنید.

نسخه پرو این افزونه به شما امکان دسترسی به ویژگی های اضافی مانند امکان افزودن زمینه های سفارشی به فرم های خود ، تأیید ایمیل داخلی ، انطباق داده های GDPR و ادغام WooCommerce را می دهد.

۵. افزونه SeedProd

best wordpress user registration plugins 08 - بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس - ساخت فرم ثبت نام حرفه ای

SeedProd بهترین ضفحه ساز وردپرس با قابلیت کشیدن و رها کردن (drag and drop) وردپرس است که بیش از ۱ میلیون سایت از آن استفاده می کنند. به شما امکان می دهد بدون نوشتن یک خط کد، صفحات کاملاً سفارشی را در وردپرس ایجاد کنید.

همانطور که در بالا اشاره شد این افزونه دارای قابلیت درگ اند دراپ ، یک مجموعه الگو و تم خیره کننده و بخش هایی از پیش طراحی شده برای سرعت بخشیدن به روند ساخت صفحه است که به عنوان مثال ساخت یک صفحه لندینگ کاملاً سفارشی فقط چند کلیک طول می کشد.

از همه بهتر ، SeedProd با WPForms ادغام می شود. با استفاده از WPForms می توانید فرم ثبت نام ایجاد کنید، سپس این فرم را با صفحه ساز SeedProd سفارشی کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه ثبت نام و ورود برای وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد ۱۹ ایده برای ساخت وب سایت پولساز در سال ۲۰۲۱ را ببینید و از این ایده ها الگو بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا