سیستم مدیریت محتواوردپرس

بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

بهترین پلیر آهنگ برای وردپرس

اگر خالق پادکست، نوازنده یا عاشق موسیقی هستید، احتمالاً می خواهید یک موزیک پلیر را در سایت وردپرس خود ادغام کنید. در این مقاله، ما به بررسی اجمالی ۷ پلاگین و افزونه موزیک پلیر وردپرس برای وبسایت می پردازیم.

ویژگی صوتی داخلی وردپرس

وردپرس دارای یک پخش کننده صوتی داخلی است که به شما امکان می دهد فایل های صوتی را در وب سایت خود نمایش داده و پخش کنید. می تواند در پست های شما گنجانده شود یا به ویجت تبدیل شود و در هر کجای سایت قرار گیرد.

برای افزودن یک پخش کننده صوتی ( موزیک پلیر ) به پست خود، روی دکمه ( افزودن پرونده چند رسانه ای ) در بالای صفحه افزودن نوشته خود کلیک کنید. سپس گزینه ( گذاشتن در نوشته ) را فشار دهید تا فایل صوتی شما بارگذاری شود. پس از افزودن به رسانه، جزئیات پیوست را سفارشی کنید و سپس بر روی دکمه گذاشتن در نوشته کلیک کنید.

best wordpress audio players01 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

اگر می خواهید صدا را به عنوان ابزارک – ویجت قرار دهید، می توانید به قسمت Appearance بروید و روی ابزارک ها کلیک کنید. Audio را فشار دهید ، مکانی را که می خواهید ویجت را قرار دهید انتخاب کنید و بر روی Add Widget کلیک کنید. Add Audio را فشار دهید تا پرونده شما بارگذاری شود، سپس روی ذخیره کلیک کنید.

best wordpress audio players02 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

بهترین موزیک پلیر ها برای وردپرس

حتی اگر بتوانید از پخش کننده داخلی استفاده کنید، این ویژگی کاملاً محدود است و به هیچ وجه سفارشی سازی ارائه نمی دهد.

بنابراین برای ویژگی ها و گزینه های بیشتر از جمله جاسازی پادکست ها، فایل های SoundCloud و غیره به پلاگین هایی نیاز خواهید داشت.

در اینجا مروری بر بهترین افزونه های موزیک پلیر برای وردپرس وجود دارد.

۱. Compact WP Audio Player

best wordpress audio players03 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

این موزیک پلیر وردپرس جمع و جور است و استفاده از آن آسان است. می توانید کد کوتاه افزونه را در هر مکانی که می خواهید قرار دهید و یک دکمه کوچک پخش در پست یا صفحه شما نشان داده می شود. علاوه بر این، این افزونه رایگان است.

پخش کننده صوتی از پرونده های .mp3 و .ogg پشتیبانی می کند. چه جالب این است که فایل جاسازی شده در هر نوع دستگاه هوشمند کار خواهد کرد. گزینه های پخش خودکار و حلقه نیز وجود دارد که باعث می شود صدا به محض بارگیری صفحه پخش شود و به صورت خودکار پخش شود.

علاوه بر این، اگر قصد فروش موزیک را دارید، می توانید پیش نمایش هایی را با استفاده از افزونه ارائه دهید.

همچنین می توانید کد میانبر را تغییر دهید تا متن در اطراف آن اضافه شود یا میزان صدا را تنظیم کنید. توسعه دهنده راهنمای شخصی سازی را در صفحه رسمی پلاگین خود ارائه داده است.

۲. Audio Album

best wordpress audio players04 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

پلاگین Audio Album به شما امکان می دهد فایل های صوتی را گروه بندی کرده و آنها را به یک بلوک سبک دهید و آنها را به آلبوم تبدیل کنید.

این پلاگین رایگان است و استفاده از آن بسیار آسان است. از آنجا که در پرونده های اصلی وردپرس ادغام می شود، برخی از ویژگی ها همان پخش کننده صوتی پیش فرض وردپرس است.

شما می توانید چندین آلبوم را در یک صفحه نشان دهید و از طریق نرم افزار تنظیم کننده وردپرس، می توانید رنگ های پخش کننده را تغییر دهید.

با این حال، برخلاف پخش کننده صوتی وردپرس، می توانید عناوین ، جزئیات و تاریخ آهنگ ها را اضافه کنید. علاوه بر این، می توان ارتفاع و عرض پخش کننده را نیز تنظیم کرد.

۳. SoundCloud is Gold

best wordpress audio players05 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

اگر کاربر پروپا قرص SoundCloud هستید، این افزونه را دوست خواهید داشت. با استفاده از این موزیک پلیر وردپرس ، می توانید آهنگ ها، لیست های پخش و موارد دلخواه را در پست های خود به اشتراک بگذارید.

این افزونه می تواند چندین کاربر را ذخیره کند و برای سایت های مشترک در بین نوازندگان یا پادکست ها بسیار مناسب است.

این پلاگین موزیک پلیر وردپرس دارای سه سبک : استاندارد ، آثار هنری و ویژوال است.

این افزونه یک برگه جدید در داشبورد وردپرس ایجاد می کند که شامل تمام اطلاعات آهنگ ها مانند توضیحات ، کاور ها و URL ها است.

درست مانند اکثر افزونه های صوتی ، SoundCloud is Gold از کد کوتاه استفاده می کند، اما با تنظیم خصوصیات این برگه، آن را ایجاد می کند.

از طریق ویژگی پیش نمایش زنده آن، می توانید پخش کننده را متناسب با طراحی وب سایت خود تنظیم کنید.

۴. Blubrry PowerPress

best wordpress audio players06 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

نه تنها این افزونه موزیک پلیر وردپرس رایگان است، بلکه این ابزار دارای بسیاری از ویژگی های مفید برای پادکست های آماتور و حرفه ای است.

نکته جالب این است که این افزونه از پادکست های Google و Apple پشتیبانی می کند و یک فید پادکست به سایت وردپرس شما اضافه می کند.

شما می توانید با استفاده از حالت Simple به سرعت پادکست را تنظیم کنید. هنگامی که آماده امتحان همه تنظیمات و گزینه ها هستید، می توانید به حالت Advanced بروید.

PowerPress همچنین دارای ابزارهای مفیدی است که شما را قادر می سازد با استفاده از ابزارک های کوتاه و نوار کناری، یک صفحه اشتراک ایجاد کنید. علاوه بر این، این افزونه موزیک پلیر وردپرس دارای ویژگی های SEO میباشد.

۵. Music Player for WooCommerce

best wordpress audio players07 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

اگر از قبل افزونه WooCommerce را برای فروش موسیقی نصب کرده اید، این افزونه یک extension مفید است. افزونه به صورت پایه رایگان است و تمام ملزومات مورد نیاز برای افزودن یک پخش کننده موسیقی را به فروشگاه خود دارد.

این پخش کننده صوتی وردپرس از فرمت های OGA ، MP3 ، WAV و WMA پشتیبانی می کند. همچنین در محبوب ترین مرورگرها و دستگاه های تلفن همراه کار خواهد کرد.

با این حال، در مورد چیدمان پلیر، فقط سه گزینه به شما داده می شود.

می توانید انتخاب کنید که همه کنترل ها مانند دکمه پخش و میزان صدا و همچنین پخش کننده در صفحه سبد – cart نمایش داده شود.

این افزونه همچنین از کد کوتاه و یک ابزارک لیست پخش استفاده می کند که می تواند در ستون های فرعی یا پست ها قرار گیرد.

۶. Seriously Simple Podcasting

best wordpress audio players08 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

این نام دروغ نیست زیرا استفاده از این پلاگین پادکست بسیار ساده است. به علاوه، رایگان است. افزونه موزیک پلیر وردپرس حداقل تنظیمات را دارد و از رابط بومی وردپرس استفاده می کند. فقط در عرض چند دقیقه می توانید پادکست خود را فعال و راه اندازی کنید.

با استفاده از کد کوتاه و ابزارک، می توانید قسمت های مجزا یا لیست های پخش پادکست را در هر نقطه از سایت خود نمایش دهید. علاوه بر این، می توانید پادکست های متعددی را اجرا کنید که هرکدام دارای خوراک RSS مخصوص خود هستند.

علاوه بر این، می توانید تصاویر روی جلد ، عنوان ، توضیحات و سایر عناصر را به پخش کننده رسانه اضافه کنید.

این افزونه همچنین با Castos ، یک بستر میزبانی پادکست، یکپارچه شده است که می توانید فایلهای رسانه پادکست خود را بدون نیاز به ترک داشبورد وردپرس، میزبانی کنید.

۷. Audio Igniter

best wordpress audio players09 - بهترین موزیک پلیر برای وردپرس

Audio Igniter فقط پخش کننده موسیقی شما نیست. هر آنچه برای اشتراک گذاری موسیقی خود نیاز دارید را پیدا خواهید کرد. این برنامه رایگان است، به علاوه طراحی زیبایی دارد.

اگر در حال فروش موسیقی دیجیتال هستید، می توانید به راحتی این افزونه را با WooCommerce ترکیب کرده و ترک های جداگانه را به فروش برسانید.

علاوه بر این، می توانید لیست های پخش و آهنگ های نامحدود را در پست ها یا صفحات وردپرس تعبیه کنید. علاوه بر این، پخش دارای یک طرح پاسخگو، تنظیمات انعطاف پذیر است و شما همچنین می توانید قسمت URL “خرید آهنگ” را سفارشی کنید.

علاوه بر این، با این پلاگین موزیک پلیر وردپرس ، می توانید لیست آهنگ ها ، نام هنرمندان و جلد آهنگ ها را در لیست پخش نشان دهید یا پنهان کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۴]

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا